TCL przedstawia nowy flagowy telewizor X2 w technologii kropek kwantowych (QD). Lepszy od Oleda ?

masterpolo

New member
wczoraj jeszcze świetnie działało, dzisiaj już woła o $..a konkretnie Euro. Nawet po wyczyszczeniu pamięci podręcznej po starcie przekierowuje do rejestracji lub logowania do konta pro.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Poproś o prezentacje telewizorów w domu, to najlepsza z możliwych forma sprawdzenia modeli u siebie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przywozimy trzy telewizor, pokaz trwa 2-3 godziny.
Koszt = dojazd 350 zł Plus pokaz 300 zł .
Jeśli kupujesz płacisz tylko za dojazd.
 

PawelTBU

New member
Przywozimy trzy telewizor, pokaz trwa 2-3 godziny.
Koszt = dojazd 350 zł Plus pokaz 300 zł .
Jeśli kupujesz płacisz tylko za dojazd.
Taki pokaz w moim przypadku nie ma sensu bo mieszkanie dopiero w lipcu zacznie remont teraz mieszkamy zupelnie w innym miejscu. Wystarczy mi jak zobacze jak x2 wisi na scianie wiec ponawiam prosbe o zamieszczenie fotki tych u ktorych ten model zdobi sciane.

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka
 

domanwrc

New member
Taki pokaz w moim przypadku nie ma sensu bo mieszkanie dopiero w lipcu zacznie remont teraz mieszkamy zupelnie w innym miejscu. Wystarczy mi jak zobacze jak x2 wisi na scianie wiec ponawiam prosbe o zamieszczenie fotki tych u ktorych ten model zdobi sciane.

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka

Paweł odpuść sobie tą markę.

Ja mam wadliwy telewizor. Serwis twierdzi, że spełnia normy i nie wiedzą o co mi chodzi.
Kiki interweniował w mojej sprawie... 8.02. dostałem od niego wiadomość, że będę miał wymieniony tv, tylko mam czekać. Mamy 19.04. telewizora wymienionego nie mam, pomimo moich przypominajek.
Podczas mojej ostatniej rozmowi z Kikim już nie było zapewnienia o wymianie, tylko może wymienią, a może nie.
Jak pisałem o tym na forum na początku roku, to zostałem poproszony o to, żebym nie mieszał, bo wtedy nic się nie załatwi. Siedziałem cicho i zostałem z uszkodzonym TV.

TCL to firma krzak. Kup sobie tv normalnej firmy.

Mój tv(spełniający normy), najwyższy model firmy świeci tak:
https://ibb.co/hrO4mm
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wcale tak nie jest.
Sprzedaliśmy ponad 1000 szt i wszyscy są bardzo zdowoleni.
Czyli odosobniony przypadek o niczym nie świadczy.
To nie jest nawet promil , czyli dużo, dużo mniej niż u konkurencji.

Decyzji ta Twój model jeszcze nie ma.
Gdybys kupił u nas miałbyś już dawno sprawę załatwioną
 

PawelTBU

New member
Wcale tak nie jest.
Sprzedaliśmy ponad 1000 szt i wszyscy są bardzo zdowoleni.
Czyli odosobniony przypadek o niczym nie świadczy.
To nie jest nawet promil , czyli dużo, dużo mniej niż u konkurencji.

Decyzji ta Twój model jeszcze nie ma.
Gdybys kupił u nas miałbyś już dawno sprawę załatwioną

Kiki tu nie chodzi o to jaki odsetek tv sie psuje bo to norma w każdej firmie. tu chodzi o obsługe gwarancyjną. Jeśli TO COŚ nie kwalifikuje tv do wymiany to TCL staje sie ryzykownym zakupem. Wywalić 5 czy 6 tys i zostac z zepsutym sprzetem to juz klopot. Wielcy mają zdecydowaie lepszą obsługę gwarancyjną a to poza parametrami 2 najwazniejszy czynnik kupowanych rzeczy. i nie ukrywam ze zapaliła mi się żarówka bezpieczeństwa w tym momencie. Wytłumacz proszę czym różni się realizacja gwarancji tv kupionych u Ciebie a nie u Ciebie skoro poruszasz ten wątek.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Są przepisy które to regulują.
Wystarczy kupować w dobrym sklepie i nie ma żadnych problemów.
Nic mi się nie pali.
 
Do góry