TCL przedstawia nowy flagowy telewizor X2 w technologii kropek kwantowych (QD). Lepszy od Oleda ?

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jest już nowy soft 509 - zapraszamy chętnych

48428251_2101645406563906_202118382105919488_n.jpg


48378171_2101645473230566_4143270184976646144_n.jpg


48380292_2101645536563893_3869390767734652928_n.jpg
 

olgierdw

New member
V509 i moje 3grosze:
- można już (z powrotem) ustawiać upłynniacz
- nawet zapisuje ustawienia i odświeża interfejs uzytkownika (ten parametr uplynniacza o nazwie 'redukcja migotania' )
- niestety samego ustawienia uplynniacza nie nadaje przy kazdorazowej zmianie wejscia a nawet zmianie TrybuObrazu


BTW: Piszcie do Kiki na priv - nie zaśmiecajcie swoimi emailami forum, please. Wszędzie porządki świateczne.
 
Ostatnia edycja:

urania-marek

New member
v509 i moje 3grosze:
- można już (z powrotem) ustawiać upłynniacz
- nawet zapisuje ustawienia i odświeża interfejs uzytkownika (ten parametr uplynniacza o nazwie 'redukcja migotania' )
- niestety samego ustawienia uplynniacza nie nadaje przy kazdorazowej zmianie wejscia a nawet zmianie trybuobrazu


btw: Piszcie do kiki na priv - nie zaśmiecajcie swoimi emailami forum, please. Wszędzie porządki świateczne.

jeszcze tego nie sprawdziłem ale zobaczę.
 

Woyu

New member
zaktualizowałem do softu 509 i ogólnie jest ok, jednak mam dwa "problemy/pytania":

1. jak otworzyć listę aktywnych aplikacji? W poprzednim sofcie jaki miałem trzeba było przytrzymać dłużej domek i wtedy pojawiała się lista aktywnych aplikacji które można było zamykać, teraz otwiera się lista apliakcji ale wszytkich. Gdzie zanjde aktualnie liste aktywnych aplikacji?

2. HBO go - komunikat "nie mozna odtworzyc tej pozycji. Spróbuj ponownie później 5.1"- factory reset nie pomaga, ktoś ma też z tym problem?
 

PawelTBU

New member
TCL X2 65" czyli miłość (nie)od pierwszego wejrzenia. Pora na to żebym w końcu się wypowiedział. Tv kupiony od kikiego i po miesiącu w pudle /przedłużający się remont/ zawisł na ścianie na początku listopada i ... powiem szczerze że byłem załamany, smużenie, cieniowanie, clouding? jakaś masakra. mówie amen 14dni na zwrot minął trzeba będzie bujać się z gwarancją. Wysłałłem wiadomośc do kikiego on dał namiar na Marka i zaczeły się rozmowy /po raz kolejny muszę stwierdzić że obsługa posprzedażna i podejście do klienta na poziomie level ekspert! wieczorami przy piątku w czasie wolnym Marek spokojnie i cierpliwie rozmawiał tłumaczył analizował/ Zaczeliśmy od softu 500 i sporo się poprawiło, obraz zaczął wyglądać dużo lepiej. Sam system na V495 na którym dostałem tv pracował stabilnie i ok nie miałem jakiś zastrzeżeń ale po zmianie na v500 tv dostał znanej wszystkim bolączki samostartu... wywaliłem wifi /mam po kablu neta/ szybki start i pomogło. potem przyszła wersja 509 i... w końcu mam tv który chciałem kupić. Obraz po zabawie z ustawieniami /dostałem kalibrację ale po 1 pod wersję 495 a po 2 jakoś nie pode mnie te ustawienia/ wygląda mega, nie ma cieni, smużeń czy innych udziwnień. czerń jest czarna a biel biała Narcos w hdr na netflix mnie rozwalił. wszyscy znajomi nie mogą się nadziwić jak pięknie wygląda i tv i kolory i obraz. 4k z netflix tych którzy nie mieli z tym kontaktu sadza ze zdziwienia. system po całodniowym oglądaniu netflixa działa normalnie bez zawiasu. Tv póki co się nie włącza sam. Oby tak dalej. Dźwięk - nie jest to soundbar z wooferem ale w porównaiu do tego co oferują głosniki w innych tv jest rewelacja. Filmy ogląda się ekstra. I wiem że nie jest to 120Hz i ktoś kto 120hz używał nie odnajdzie szczęścia w x2, nie wiem tez czy polecił bym go tym którzy tv włączają na serial i gaszą ze względu na androida który póki co idealny nie jest, ale... jesli ktoś tak jak ja szuka nietuzinkowego tv z nowoczesnym system i naprawdę świetną jakością obrazu w cenie która kładzie konkurencję na łopatki /x2 to QD i o tym trzeba pamiętać/ to polecam szczerze! a zakupy u kiekiego tym bardziej, bez względu na to jaki tv powiesicie na ścianach w domu kiki to porządny i uczciwy sprzedawca.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wkrótce będzie nowy update - oby podniósł TV na kolejne poziomy.
Trzymamy rękę na pulsie. I czekamy na dostawy bo znów są kolejki w fabryce na ten model.
 
Do góry