TCL przedstawia 2023 C745 i C845 z maksymalnie 896 strefami przyciemniania miniLED, 2000 nitów.

luck76

Well-known member
Dopiero przyjadą.
955? uuu będziesz miał prototypy przedprodukcyjne? To prawda, że one będą na tym najsłabszym Pentonicu? On co prawda poprawi kilka kwestii, dołoży szybsze WIFI ale dalej jeśli TCL nie doda odrębnego procka do przetwarzania obrazu, pozwoli to co najwyżej zbliżyć się do Hisense
 

Marlo

Active member
Strefy przyciemniania C955
65” 1344
75” 2160
85” 2304
Zapowiada się ciekawie , mam nadzieję że tym razem wszystko
będzie dopracowane włącznie z prockiem.
 

piteron

Active member
Bez reklam
@kiki jak to jest w końcu z tym nagrywaniem na dysk. Napisałeś ze c845 ma tą funkcję,mam telewizor ponad 2 miesiące i jakoś nie widzę opcji nagrywania na hdd
 

luck76

Well-known member
@kiki jak to jest w końcu z tym nagrywaniem na dysk. Napisałeś ze c845 ma tą funkcję,mam telewizor ponad 2 miesiące i jakoś nie widzę opcji nagrywania na hdd
W przeciwieństwie do konkurencji nie ma nagrywania i nie ma tez odrębnego procesora wizyjnego a ten który ma jest słabszy niż konkurencji. To takie trochę Ferrari z silnikiem od Fiata Tipo. Lepsze procesory ma np Philips 8818.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tcl nie ma nagrywania , nie pisałem że ma. O jakość możesz być spokojny.
Nie podoba się tym co go nie mają.
Wszyscy którzy kupili są zadowoleni .
To rzadki przypadek
 

luck76

Well-known member
@kiki, odpowiedziałeś @piteron, że nie ma nagrywania i że nie pisałeś że ma.
Zatem jak to się ma do Twojej odpowiedzi na tym wątku z 12 maja, kiedy to na pytanie zadane w dniu 2 maja przez @Patryk-1980 "Czy w C845 będzie można przez USB nagrywać mateiał z tv na dysk twardy?" napisałeś:
"Można nagrywać
Cena jest specjalna dla członków forum.
Na 65C845 z pakietem - napisz proszę na PW."


Która z informacji opisujących ten TV jest prawidłowa?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dotyczyła modeli przed wprowadzeniem i po wprowadzeniu.
Zmiany to permanentna cecha wszystkich producentów !
 

luck76

Well-known member
Czy ten nowo zapowiedziany C805 (nazywany również C755) to coś pomiędzy C745 i C845 ?
Tak. To taki tv zarówno dla normalnych ludzi, którzy nie zważają specjalnie na wierność odwzorowania detali a jednoczenie potrzebują za rozsądne pieniądze odbiornika do jasnych pomieszczeń, jak i dla fomo-sów z dziurawymi kieszeniami, żeby nie skakali z okien :)
 
Do góry