TCL prezentuje nową serię telewizorów Ultra HD: S68 i S78 Obraz jeszcze bliższy rzeczywistości.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
TCL prezentuje nową serię telewizorów Ultra HD: S68 i S78
Obraz jeszcze bliższy rzeczywistości.
TCL_40-50-55S68_angle.jpg
TCL, jedna z największych chińskich grup elektroniki użytkowej i jeden z największch producentów telewizorów na świecie, prezentuje dwa nowe telewizory o stylowym wzornictwie, których jakość pozwala cieszyć się pełnią kolorów i obrazem jeszcze bliższym rzeczywistości.

Seria S78: odkryj bogactwo kolorów cyfrowego kina bez wychodzenia z domu!
21586-0.jpg


Wraz ze swoją dyskretną obudową, Seria S78 doskonale wkomponuje się w wystrój każdego wnętrza i stanie się nieodzownym elementem dekoracji mieszkania, dzięki swojej podstawie, która może obracać się nawet o 180°.

Technologia Wide Color Gamut pozwala na odtworzenie palety kolorów jak w kinie cyfrowym, oferuje bowiem o 30% bogatszą gamę kolorów niż zwykłe telewizory. Clear Motion Index 800 Hz umożliwia także korektę obrazu w celu uzyskania maksymalnie ostrego obrazu, nawet przy bardzo dynamicznych akcjach.

Dzięki technologii skalowania Super Resolution, obrazy dostarczane z różnych źródeł (TV, Blu-Ray, DVD) są automatycznie dostosowywane do rozdzielczości ekranu. System odtwarzania wideo pozwala na oglądanie filmów HD i FHD w jeszcze lepszej jakości, zbliżonej do Ultra HD, wyostrzając kontrasty, kolory i najmniejsze nawet detale. Co więcej, technologia UHD Local Dimming dzieli obraz na poszczególne części w celu wyregulowania kontrastów i poziomu jasności każdej z nich oddzielnie. Technologia ta oferuje szeroką gamę dynamiki obrazu, bardzo realistycznych kontrastów i imponujących czerni.

Seria S78 umieszcza widza w samym centrum akcji, gwarantując niezwykle realistyczny obraz oraz intensywne kolory.


Referencje handlowe serii S78:
- U50S7806S (50 cali) w proponowanej cenie detalicznej 3899 PLN.
- U58S7806S (58 cali) w proponowanej cenie detalicznej 5999PLN.


Seria S68, minimalistyczny design dla całkowitego zanurzenia w obrazie.

Ten telewizor UHD, o subtelnej linii, perfekcyjnie odtwarza obraz, który charakteryzuje się czterkokrotnie wyższą jakością niż obecnie dostępne telewizory Full HD. Zwiększenie liczby pikseli sprawia, że obraz jest jeszcze bardziej precyzyjny i pozwala na zmniejszenie o połowę odległości od telewizora w trakcie oglądania, Seria S68 jest więc idealna dla małych jak i dużych przestrzeni.

Cyfrowe przetwarzanie obrazu pozwala na wyostrzenie kontrastów, idealne nasycenie kolorów i odpowiedni poziom jasności dla uzyskania perfekcyjnie wyraźnych i naturalnych kolorów. Co więcej, dzięki technologii skalowania Super Resolution wyjściowy obraz HD adaptuje się do rozdzielczości ekranu, aby uzyskać jakość Ultra HD

0004ETGQAE8Y4PAA-C116-F4.jpg













Wspólne funkcje dwóch nowych serii TCL: więcej rozrywki w codziennym życiu
Nowy interfejs portalu Smart TV 2.0 ułatwia dostęp do nowych aplikacji i gier interaktywnych. Użytkownik będzie mógł nie tylko korzystać ze swoich ulubionych aplikacji (Youtube, Netflix, Deezer…) bezpośrednio na swoim telewizorze, lecz także oglądać filmy za pośrednictwem VOD i w funkcji replay.

Aplikacja GuideOn umożliwia dostęp do programu telewizyjnego dla wszystkich stacji. Użytkownik posiada informacje o wszystkich programach (emisje, filmy, aktorzy, zdjęcia…) z 21-dniowym wyprzedzeniem oraz ich klasyfikacje (pod kątem kategorii, daty premiery…).

Aby ułatwić nawigację i w pełni cieszyć się ze swoich ulubionych programów, kontrola telewizora odbywa się za pomocą pilota, jak również smartfona dzięki aplikacji TCL nScreen.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Test będzie w koniec tygodnia - sam jestem ciekaw co potrafi.
Mówią że gra tak jak Samsung - bo jest na tej samej dokładnie technologii- tylko jest prawie połowę tańszy.
To będzie ciekawa konfrontacja.
 

heniumon

New member
Tcl s68

TCL U55S6806S (55 cali) w proponowanej cenie detalicznej 4299 PLN,
TCL U50S6806S (50 cali) w proponowanej cenie detalicznej 3499 PLN,
TCL U40S6806S (40 cali) w proponowanej cenie detalicznej 2599 PLN.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak, są zróżnicowane z uwagi na ranking marki.
Nie wiem czy są identyczne - to sprawdzę.
 

pierwszyy

Member
wszystko fajnie tylko pytanie, czy tv uhd 50-55 cali i mniejsze(?!) mają sens? jak blisko tv trzeba siedzieć, by widzieć różnicę między uhd, a fhd? ~1 metr czy mniej?
 

Jocker89

New member
Podbijam temat
Z uwagi na fakt, że nadal nigdzie nie ma testów żadnego z tych TV czy jest jakaś szansa aby taki test został zamieszczony w HDTV?
 

Jocker89

New member
Dzięki za link
Również podpytałem jednego z użytkowników tego TV. Co prawda ma go zaledwie kilka dnia bardzo chwali tą serie. Cóż poczekamy na szczegółowe testy
 

kosows

New member
Ja chyba zdecyduje się na S68 tylko nigdzie go jeszcze nie widziałem na żywo. Wie ktoś jak z jakością wykonania? Smart wspiera jakieś polskie aplikacje? LG kusi trochę swoim smartem ale jest info że TV z 2015 nie dostaną aktualizacji do Smart 3.0. Gdyby ktoś miał informacje gdzie można go zobaczyć w Krakowie to byłbym wdzięczny.
 

Jocker89

New member
Ja chyba zdecyduje się na S68 tylko nigdzie go jeszcze nie widziałem na żywo. Wie ktoś jak z jakością wykonania? Smart wspiera jakieś polskie aplikacje? LG kusi trochę swoim smartem ale jest info że TV z 2015 nie dostaną aktualizacji do Smart 3.0. Gdyby ktoś miał informacje gdzie można go zobaczyć w Krakowie to byłbym wdzięczny.

Ja widziałem S68 w sklepie Saturn, co prawda było to w Gdyni. Aczkolwiek telewizor nie rzucał na kolana. Jeżeli chodzi o wykonanie to rzucała się dolna listwa, która wyglądała bardzo tandetnie. Druga rzecz to obraz również był kiepski w porównaniu z innymi stojącymi obok telewizorami - chyba, że jest to kwestia ustawień
 

kosows

New member
Ja widziałem S68 w sklepie Saturn, co prawda było to w Gdyni. Aczkolwiek telewizor nie rzucał na kolana. Jeżeli chodzi o wykonanie to rzucała się dolna listwa, która wyglądała bardzo tandetnie. Druga rzecz to obraz również był kiepski w porównaniu z innymi stojącymi obok telewizorami - chyba, że jest to kwestia ustawień

Byłem dzis w Saturnie i podzielam twoja opinie o tym modelu. Wykonanie słabsze niż w chociażby s78. Obraz moim zdaniem bardziej wypłowiały w stosunku do reszty TV. W dodatku ekran przy samej ramce miał zielona pionowa linie. Chyba zrezygnuje z zakupu mimo bardzo dobrej ceny.
 
Do góry