TCL Mini-LED 65C825 - test, recenzja - czyli nadchodzi pogromca Oled TV ? Co jest prawdą a co mitem !

Canciasty

New member
Czy ktoś może powiedzieć jak C825 wypada na tle Philipsa 9206? Może porównywał je bezpośrednio? Cenowo nie ma przepaści. W Philipsie jakoś kusi mnie ten cały Ambilight, ale TCL wypada lepiej jeśli chodzi o jasność. Myślicie, że różnica będzie mocno widoczna?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
TCL C825 to mini Led, wiec w wyższej technologii niż ten Philips.
Oczywiście , że różnica będzie widoczna.
Dźwięk też jest znacznie lepszy.
Obydwa masz dla niebieskich w specjalnej ofercie z dodatkowym pakietem gratisów.
Został wybrany jako najlepszy w Europie w klasie cena do jakości.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Szkoda , że modele się skończyły.
Ale jest już następca.
Jest w programie gdzie sam wybierasz ceny.
 

Rowitt777

Member
Zaktualizował już ktoś ten nowy Software OTA V462 ? Warto ?. I czy najpierw trzeba wgrać ten nowy V440 Image ? Czy można od razu po V432 Dzięki
 

Gorbi

Member
Możesz od razu nowy wgrać.
Coś mi migneło na Telegramie, że jakiś nowy panel szybkiego uruchamiania się pojawił.

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka
 

ricki

Klub HDTV.com.pl
vip
IMG_20220728_131743.jpg

Pod tym. Nie wiem co się zmieniło.
 

Mar_R

New member
Co zrobić żeby ten telewizor wyświetlał poprawnie treści HDR w Amazon Prime? U mnie za każdym razem obraz jest bardzo ciemny, tak jakby był włączony jakiś tryb eco. Po zmianie gammy jest troszkę lepiej, ale nadal nie jest tak jak powinno. Treści z innych źródeł jak YouTube wyświetlane są poprawnie. Wygląda to tak jakby telewizor nie przestawiał się w tryb HDR, bo nawet nie ma opcji opcje obrazu, które normalnie są wtedy dostępne.
 
Do góry