TCL Mini-LED 65C825 - test, recenzja - czyli nadchodzi pogromca Oled TV ? Co jest prawdą a co mitem !

ricki

Klub HDTV.com.pl
vip
Chodziło mi tylko o to czy jest jakaś minimalna odległość od ściany zalecana przez producenta żeby tego woofera nie zatkać.
No i cena w me 4999zł można gdzieś szarpnąć taniej? Bo wezmę ten albo sony x90j

Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka
 

daro712

New member
Chodziło mi tylko o to czy jest jakaś minimalna odległość od ściany zalecana przez producenta żeby tego woofera nie zatkać.
No i cena w me 4999zł można gdzieś szarpnąć taniej? Bo wezmę ten albo sony x90j

Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka

Napisz na priv do kikiego dostaniesz w dobrej cenie z pakietem i skalibrowany
 

ricki

Klub HDTV.com.pl
vip
Mam i ja ten sprzęt (dzięki kiki). Czy próbował ktoś sterowania gestami? Niby w instrukcji kamery pisze że idzie to ustawić ale jak?
No i co i gdzie ustawić aby podłączony pod tv dekoder sat (vu+) włączał i wyłączał tv po hdmi-cec?
 

Borygo77

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wlozylem kamerę tylko na 3 minuty I jakość mnie tak zaskoczyła ze odrazu ją wyjąłem. Ale spróbuję sprawdzić gesty. Może na coś się przyda :grin:

W opcjach znajdziesz włączanie i wyłączanie urządzeń po cec 8)
 

Gorbi

Member
Mam i ja ten sprzęt (dzięki kiki). Czy próbował ktoś sterowania gestami? Niby w instrukcji kamery pisze że idzie to ustawić ale jak?
No i co i gdzie ustawić aby podłączony pod tv dekoder sat (vu+) włączał i wyłączał tv po hdmi-cec?
Gęsty działają chyba tylko w galerii do przewijania zdjęć i może w aplikacji DUO

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka
 

Gorbi

Member
Jakoś albo mnie na oczy padło albo nie widzę tego w opcjach, możesz mnie nakierować?
Jaki masz soft ?
W nowym sofcie GTV klikając na pilocie przycisk z trzema kreskami masz szybkie ustawienia i tam jest skrót do CEC

Po wejściu do menu na samej górze masz kanały i wejścia/wejścia/CEC

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

mar76ek

New member
Wersja 418

Skąd wziąć najnowszą wersję i jak zaktualizować?
Link do grupy z oprogramowaniem do RÓŻNYCH modeli telewizorów TCL https://t.me/tclupdates

Link do grupy dyskusyjnej o oprogramowaniu i telewizorach TCL https://t.me/tclupdates_discussion

Poniżej dla wersji V432 - zanim przystąpisz do aktualizacji dokładnie przeczytaj jak to zrobić.
Nie biorę odpowiedzialności za ewentualne problemy. Aktualizacja na własną odpowiedzialność.


New TCL T615T03 Google TV Update available in V432.
MT9615 Platform (C728 & C825).......(C735 & C835 & C935)
V8-T615T03-LF1V432.000255

V432 OTA

https://mega.nz/file/L4UwgIxZ#wHnTYzA_Yae4g5VHsaUjjatvxXE9zkGzMEg_HIa1tgM

build date= Apr 08 2022
build= 1649352500
security_patch= 2022-01-05
gmsversion= Android_11_GTV
product.build.fingerprint= TCL/G05_4K_GB/G05:11/AR2101/AR17:user/release-keys
revision= 000255
OTA size= 1.645 GB




*HOW TO INSTALL*

Preparation:
- USB drive has to be FAT32
- it should contain nothing else than the firmware
- prefer using the USB 2.0 slot on your tv
- prefer using a USB 2.0 drive
- if it fails re-download the file again

*OTA*
1. Download zip
2. copy zip to USB Drive (FAT32)
3. plug it in TV (preferably USB 2.0)
4. in the settings -> update -> choose local update

*IMG* (this will wipe your android data)
1. Download zip
2. unpack zip (sometimes it contains one IMG file, sometimes some files in it) & copy to USB Drive (FAT32)
3. plug it in the tv
4. shut down the tv
5. then press & hold the power button on the tv (not remote) for 5 seconds until the LED is flashing and wait for it to be installed.

Wysłane z mojego M2012K11AG przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

agrest04

New member
Cześć. Zakupiłem ten sprzęcik ale google tv i za cholerę mi to nie pasuje. Wiecie może czy instalując android tv stracę jakieś funkcje?
 

mar76ek

New member
Ja mam 432 I nie mam problemów. Nie używam soundbara, ani innych zewnętrznych urządzeń.
O V440 ludzie piszą, że mają jakieś problemy. Poczytaj więcej na telegramie.
V432 masz update OTA, czyli łatwiejszy sposób, a V440 to IMG (image), z którym jest więcej zabawy i instalowanie aplikacji od nowa. Sugeruję V432.

Wysłane z mojego M2012K11AG przy użyciu Tapatalka
 

mar76ek

New member
Dzięki serdeczne. Czy przy aktualizacji ota znikają wczesniejsze ustawienia?
Nie powinny. Jak nie wykryje ci pliku z aktualizacja, to sprawdź czy masz pendrive fat32 i w standardzie usb 2.0. Jak to nie pomoże, to zmień pendrive na inny.

Wysłane z mojego M2012K11AG przy użyciu Tapatalka
 
Do góry