TCL Mini-LED 65C825 - test, recenzja - czyli nadchodzi pogromca Oled TV ? Co jest prawdą a co mitem !

conqest

Well-known member
Bez reklam
Nie działa bo działać nie może. Od 8 marca jest HBO MAX a nie GO. Pobierz i będzie ok.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

Waldi_82

Klub HDTV.com.pl
VIP
A jak z głośnością u Ciebie Waldi ? U mnie na 432 i wcześniejszym 414 regulacja głośności ampli działa jak chce :/ Jeśli wolno klikam góra dol jest ok. Jeśli kliknę w + lub minus z 3 razy to ampli leci w gore lub w dol jak szalony i zwykle za duzo :/
W samsungu za to zbyt wolno mi to działało...

Pytam bo mozliwe ze to wina soundextractora ktory jest po drodze z eArc do ampli..
Niestety mam nadal stara yamaszke v765 bez arc... Boje sie tylko ze jak podepne nowy ampli i kabel bezposrednio to bedzie tak samo..

hej ja mam podłączone do denon avr-x2700h i u mnie wszystko działa dobrze... Mogę sterować głośnością mogę ustawić czy amplituner ma się włączyć razem z tv, albo nie...
 

Borygo77

Klub HDTV.com.pl
VIP
Aaaaaa le jaja. Wasnie na takiego się czaje żeby kupić!
Dostajesz atmos po hdmi earc odtwarzając z wewnętrznych aplikacji z Androida? :) O true-hd atmos narazie możemy pomarzyć raczej....

Głośność działa Ci dobrze płynnie? ;) U mnie to wariuje ze zawału można dostać :(
 

Waldi_82

Klub HDTV.com.pl
VIP
Aaaaaa le jaja. Wasnie na takiego się czaje żeby kupić!
Dostajesz atmos po hdmi earc odtwarzając z wewnętrznych aplikacji z Androida? :) O true-hd atmos narazie możemy pomarzyć raczej....

Głośność działa Ci dobrze płynnie? ;) U mnie to wariuje ze zawału można dostać :(

hehe udało mi się go kupić na amazonie za 2900zł czekałem 3 tygodnie. Tak głośność działa płynnie. Tak atmos jest po hdmi earc. True-hd nie sprawdzałem ale ogólnie atmos mam wszędzie oprócz Disney. Ale to wina disney bo nie wspiera atmos w android tv. Chociaż na Sony jest. Ogólnie netflix, amazon, hbo, kodi, apple tv, wszedzie atmos działa...
 

Borygo77

Klub HDTV.com.pl
VIP
Cieszę się bardzo że działa to jak powinno. Martwiłem się że cec jest spierdzielony w c825...

U mnie teraz 3200 w przeliczeniu na złotówki ;) chyba się skusze... I nie ze względu na atmos tylko ten cec :D
 

Borygo77

Klub HDTV.com.pl
VIP
Panowie przypadkowo usiadłem wczoraj na pilota i jakąś kombinacja klawiszy lub wciśnięcie jednego spowodowała uruchomienie paska szybkich ustawień że tak to nazwę.
Nie mogę tego za nic w świecie znaleźć! Był tam bluetooth I kilka innych rzeczy taki jak by szary dock na dole ekranu.

Ktoś wie jak to uruchomić? ;)
 

mar76ek

New member
Czy to czasem nie jest klawisz potocznie określany jako "hamburger", takie ||| ale poziomo.

Wysłane z mojego M2012K11AG przy użyciu Tapatalka
 

Borygo77

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czy to czasem nie jest klawisz potocznie określany jako "hamburger", takie ||| ale poziomo.

Wysłane z mojego M2012K11AG przy użyciu Tapatalka

Haha. Tak to wlasnie ten! :) Tylko ze ja mam go ustawionego w kodi na liste kanalow i dletego moglem sobie szukac nastepnych kilka lat :D Na normalnym sygnale dvb ten wlasnie hamburger wywolal szybkie ustawienia :) Dzieki!
 

hhd12

New member
jaki soft bo u mnie od wersji v414 cec działa idealnie a wcześniej nie działał

Oryginalny soft Android od Tcl, nie działa tylko jedna funkcja, wyłączając dekoder ( testowałem wszystkie od nc+ do Polsatu) nie wyłącza TV po wyłączeniu dekodera ( wyświetla się plansza brak sygnału po hdmi) a nie jest to wina telewizora bo ma w domu 2 sztuki 65c825. teraz jest podłączony do dreamboxone i jest tak samo, inne funkcje działają np. włączając dekoder automatycznie włącza się TV. Dzwoniłem też do pomocy technicznej to mnie o.....i , Może ktoś mi pomóc, a może na google tv naprawiono ten problem.
 

ricki

Klub HDTV.com.pl
vip
Witam serdecznie. Jestem na etapie wyboru tv czegoś 65 cali i prawie jestem zdecydowany na tego tcl. Pytanko tv muszę zamontować na ścianie. Czy taki montaż skutecznie nie zlikwiduje jednej z funkcji tego tv mianowicie wbudowanego z tyłu subwofera? Jak macie zamontowane te tv czy montaż na ścianie wchodzi w grę?
 

mar76ek

New member
W opcjach tv mozesz zaznaczyć, czy TV stoi na podstawce, czy wisi. Wydaje mi się, że te ustawienia w jakiś sposób zmieniają pracę subbufera właśnie w zależności od tego czy TV stoi, czy wisi.
Poza tym TV ma otwory z tyłu obudowy do zamocowania uchwytu typu vesa.

Wysłane z mojego M2012K11AG przy użyciu Tapatalka
 

ricki

Klub HDTV.com.pl
vip
Super dzięki za info. Pytanko czy ktoś ma zamontowany ten tv na ścianie (w jakiej odległości od ściany) i czy w takiej konfiguracji subwoofer dobrze działa.
Możecie polecić jakiś sprawdzony sklep z dobrymi cenami za ten tv. No i jak wygląda kwestia kalibracji. Są jakieś gotowe ustawienia?
 

Borygo77

Klub HDTV.com.pl
VIP
TV ma vesa 400x400.moj uchwyt z starego samsunga był 200x200 max. Dorobiłem blachę i powiesiłem na starym uchwycie. Dla mnie to nie gra.. Można pochwalić ze gra lepiej niż inne TV ale szału ni ma w porównaniu do prawilnego kina domowego :p bo nie ma prawa ;) próbowałem wszelkich ustawień. Jest ok jeśli się nie ma nic innego do grania...


P_20220616_234104.jpg
 

Borygo77

Klub HDTV.com.pl
VIP
W specyfikacji producenta do 50kg :) koszt żaden. W pracy uciąłem kawałek blachy zagiąłem na gitarce żeby wzmocnić i wywierciłem 2 dziurki z roatawem 400mm
 
Do góry