TCL Mini-LED 65C825 - test, recenzja - czyli nadchodzi pogromca Oled TV ? Co jest prawdą a co mitem !

conqest

Well-known member
Bez reklam
Co ciekawe 52.25 u mnie na tv nie działa. Instaluje się, odpala i koniec... Nie jestem w stanie nic zrobić...

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

Borygo77

Klub HDTV.com.pl
VIP
jaki soft bo u mnie od wersji v414 cec działa idealnie a wcześniej nie działał

A jak z głośnością u Ciebie Waldi ? U mnie na 432 i wcześniejszym 414 regulacja głośności ampli działa jak chce :/ Jeśli wolno klikam góra dol jest ok. Jeśli kliknę w + lub minus z 3 razy to ampli leci w gore lub w dol jak szalony i zwykle za duzo :/
W samsungu za to zbyt wolno mi to działało...

Pytam bo mozliwe ze to wina soundextractora ktory jest po drodze z eArc do ampli..
Niestety mam nadal stara yamaszke v765 bez arc... Boje sie tylko ze jak podepne nowy ampli i kabel bezposrednio to bedzie tak samo..
 

Tomasz76

New member
U mnie na v432 też są dziury na Prime video, a na canal+ wszystkie kafelki szare. Jak ten problem rozwiązać dajcie znać

Ponowna instalacja raczej nie przyniesie skutku robiłem to 4 razy i ściągałem plik img kilka razy. Kafelki wciąż są szare.

Dletego masz puste kafelki ;) aplikacja pokazuje w proponawanych to co zaznaczasz w Twoje usługi. Jako że jest spierdzielone to działać nie będzie bo mamy error loading.

I tak i nie, bo problem z "Twoje usługi" już rozwiązałem, zaznaczyłem Prime w tej opcji, a I tak mam szare kafelki. Za to rozwiązałem problem pilota. Okazało się że asystent głosowy nie działa z powodu podpiętej do portu USB klawiatury BT, po jej odpięciu śmiga jak miło. Prawdopodobnie system chciał pobrać dane głosowe z tej czujki klawiatury zamiast z wbudowanego BT.

U mnie ruszyło Tomek. Na stronie głównej Google TV na samym dole jest link do subskrypcji. Wszedłem stamtąd i włączyłem Prime. Od tej pory już pokazuje normalnie. Nawet link w ustawieniach też już działa.

Dziękuję za informację, niestety u mnie to nie pomogło, mam wybrany Prime w subskrypcji, tak jak pisałeś i kafle wciąż szare. Podejrzewam że za jakiś czas to zaskoczy bo to ewidentnie błąd tej wersji i wiele osób ma to na start.

U mnie też się pojawiły szare kafelki w Prime [emoji24]
Czy można zmienić region czy trzeba zrobić gęste i od nowa wszystko instalować ?

Tak na 99% reinstalacja ci nic nie da no ale może będziesz w tym szczęśliwym 1%, ja nie byłem i to 4 razy.

Panowie da ktoś link do najnowszej wersji gtv z plikiem img? Mam v083 i chce od razu przeskoczyć

Właśnie tak zrobiłem z v083 na v440 i żałuję tego ruchu, masz jeszcze szansę ściągnąć dedykowany i mniej kłopotliwy IMG że starszą wersją Google TV.
 

Tomasz76

New member
W TV ;)

P_20220617_170512.jpg

Jeszcze jedno, u mnie hitem jest to że ja tego linku na stronie głównej nie mam i mogę do tej opcji wejść jedynie przez ustawienia konta Google.
 

mario30

New member
Ja używam v440 IMG i u mnie się sprawdza po podmianie apki HBOMax działa mi DA .Szare kafelki z Amazon Prime , można wyłączyć aplikację aby ich nie mieć . Oczywiście jeśli nie używacie Amazona , lub czekać jak usuną z niej błedy które to powodują.
 

starkdam

New member
Przyjechał do mnie wczoraj serwisant z tego dziadostwa MIK Radom. Wymienił płytę główną problem dalej jest ten sam jaki był. I nie dostałem ani karty naprawy ani żadnego pisma potwierdzającego że usterka dalej występuje. Jego koleżka przez tel stwierdził że może mi email jedynie wysłać że naprawa została wykonana a serwisant widzi tylko że występują symptomy. Bo to czy usterka występuje będzie określał producent poprzez zgrane logi. Oczywiście maila nie dostałem. Kłamcy i oszuści. Mam nadzieję że któryś to czyta.
 

Agrisz

New member
Pytanie z innej beczki, wreszcie w mojej wiosce zabitej dechami wprowadzają swiatlowod, firma daje 300mb za 49zl. Miałem w planach zacząć grać w xcloud (granie w chmurze) . Testował ktoś jak to działa na tym tv? Czy po kablu podłączyć internet czy Wi-Fi? 2.4ghz czy 5ghz? Muszę kupić nowy router, każdy bedzie współgral z tv?
 

Adresik84

Member
Ten tv po kablu nie pociągnie więcej jak 100mb bo taka ma kartę :/ więc jak chcesz szybciej to tylko wifi. Najlepiej 5 wifi i żeby router stał wmiare blisko tv.
 
Ostatnia edycja:

Agrisz

New member
Ten tv po kablu nie pociągnie więcej jak 100mb bo taka ma kartę :/ więc jak chcesz szybciej to tylko wifi. Najlepiej 5 wifi i żeby router stał wmiare blisko tv.

Router będzie stał na tej samej komodzie co tv więc blisko. Tylko teraz pytanie czy lepiej 300mb przez Wi-Fi czy 100mb przez kabel? Myślę że w oglądaniu w 4k nie będzie różnicy, tylko to granie.. Myślę że przekonam się dopiero jak będę już miał. Dziękuję za pomoc
 

marlon80

Member
Słuchajcie, tv zaczął mi się sam włączać. Mieliście coś takiego? Ofc 1szy raz włączył się w środku nocy. Szkoda że się jeszcze "ring" nie odpalił.. ;)
 
Do góry