TCL Mini-LED 65C825 - test, recenzja - czyli nadchodzi pogromca Oled TV ? Co jest prawdą a co mitem !

Gorbi

Member
A miałeś oryginalny Google czy wgrywałeś. Bo ja wgrywałem i 414 to najnowszy jaki jest.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
Najnowszy to 432 OTA i 440 IMG
Jeszcze jest 427 IMG.
Na telegramie jest super wyszukiwarka.Wystarczy podać platformę i czy chcemy OTA cz IMG.

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka
 

Gorbi

Member
U mnie też się pojawiły szare kafelki w Prime [emoji24]
Czy można zmienić region czy trzeba zrobić gęste i od nowa wszystko instalować ?

W HBO nadal nie mam DA.
Nie mam podłączonego TV do kina domowego, próbuje odpalić DA na TV.
Wybieram oryginalną ścieżkę i nic ...
Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

kamil.soul

New member
Kupiłem juz z GTV v413. Tak, zmiany widzę, nigdzie nie odpala mi się Atmos... TV rozpoznaje, pojawią się logo atmos na ekranie jak zawsze, ale do belki nie dociera jako atmos a jako Dolby surrond DD... na 100% owa aktualizacja uwaliła to. Nie mam pojęcia jak to uruchomić. Netflix, HBO, filmy z dysku zewnętrznego, wszędzie to samo i brak Atmosa :/
 

jedker1988

New member
Kupiłem juz z GTV v413. Tak, zmiany widzę, nigdzie nie odpala mi się Atmos... TV rozpoznaje, pojawią się logo atmos na ekranie jak zawsze, ale do belki nie dociera jako atmos a jako Dolby surrond DD... na 100% owa aktualizacja uwaliła to. Nie mam pojęcia jak to uruchomić. Netflix, HBO, filmy z dysku zewnętrznego, wszędzie to samo i brak Atmosa :/
Tak btw. Czujecie jakoś różnice przy dźwięku z Atmos i bez? Bo ja mam wrażenie że to bardziej marketing niż działająca funkcja. Wiadomo, nie spodziewam się efektu kina, ale w sumie to wgl nie czuje różnicy...może tv jest za blisko ściany albo ja siedzę za blisko tv o_O sam nie wiem
 

Borygo77

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jakieś zauważalne zmiany między 432 a 440? warto wrzucać?



Ponoć ciszej i ciemniej ;)
Nie testowałem ale widziałem kilka postow w telegramie..

Czy któryś z panów dostaje Dolby True-HD na ampli podłączonym po earc? Ścieżka w filmie Dolby True-HD atmos raz mi raz wyświetla Dolby Digital + a czasami PCM stereo.

Mój ampli nie ma atmos. Nie ma też DTS-x a dostaje za każdym razem DTS-HD Master jeśli takowy jest..

Obawiam się że TV nie ma kodeka do true-hd..
W ustawieniach audio jest dolby Digital i jest DTS x. Nie ma mowy o truehd. Czyli jak z kodi w TV puszczam coś z truehd to robi z tego stereo :/
 

Waldi_82

Klub HDTV.com.pl
VIP
U mnie też się pojawiły szare kafelki w Prime [emoji24]
Czy można zmienić region czy trzeba zrobić gęste i od nowa wszystko instalować ?

W HBO nadal nie mam DA.
Nie mam podłączonego TV do kina domowego, próbuje odpalić DA na TV.
Wybieram oryginalną ścieżkę i nic ...
Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka

Zainstaluj najnowszą wersję hbo max i będzie dolby atmos
https://www.apkmirror.com/apk/warne...ax-stream-hbo-tv-movies-more-52-25-0-release/
 

hhd12

New member
Witam
Może mi ktoś powiedzieć dlaczego w TCL 65C825 nie działa w pełni system CEC ? Może ktoś ma jakieś doświadczenie.
 

Borygo77

Klub HDTV.com.pl
VIP
U mnie wlacza i wylacza ampli, glosnosc rowniez przenosi. Nie zanalazlem opcji do zmiany zrodla ale mozliwe ze to dlatego ze zrodel do ampli nie mam podpietych ;)

Nie dziala za to cos co mnie wcurwia ze tak powiem niemilosiernie :D
Jesli wlaczysz debugowanie usb w opcjach developerskich dezaktywuje to jednyn usb dostepny w TV :niewiem: poje*ani robili ten sytem! Nic wiecej nie mam do dodania.....


Cieszy mnie ze kodi dziala w miare stabilnie, tyle potrzebuje do szczescia!
Obraz tez mnie w pelni zadowala!
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
wersja hbo max ze sklepu google jest dokładnie taka sama 52.25.0, więc ciekawe to że ze sklepowej nie działa a inku tak...
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Faktycznie, sprawdzałem na szybko u siebie przed pracą i nie zwróciłem uwagi na ostatnią cyferkę... :)

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry