TCL Mini-LED 65C825 - test, recenzja - czyli nadchodzi pogromca Oled TV ? Co jest prawdą a co mitem !

Z skąd pobrałeś i jak wgrałeś przez pendriva?

Na telegramie jest grupa, gdzie wrzucają wszystkie update
https://t.me/tclupdates

Aktualizacja jest możliwa tylko jak się ma wersję z GoogleTV

Pendrive formatujemy na FAT32 i wrzucamy na niego pobranego zipa(nie rozpakowujemy)
Na TV wchodzimy w ustawienia/system i aktualizacja - wybieramy update lokalny i wszystko robi się samo

Poradnik z grupy telegramowej nie odpowiadam za jakieś uszkodzenia :wink:
 
Cos więcej zauważyłeś, może więcej stref się zrobi [emoji16]

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka

Ja tam problemu aż tak nie dostrzegam, mam wszystko tak ustawione, że jestem na wprost ekranu, więc jest spoko ;)
Najważniejszą różnicą jest to, że system działa mega płynnie ;) Coś tam chłopaki na telegramie piszą, że można odpalić gamebara wyświetlać fpsy itp podczas grania
Nie miałem za bardzo czasu testować dogłębnie
 

Gorbi

Member
Ja tam problemu aż tak nie dostrzegam, mam wszystko tak ustawione, że jestem na wprost ekranu, więc jest spoko ;)

Najważniejszą różnicą jest to, że system działa mega płynnie ;) Coś tam chłopaki na telegramie piszą, że można odpalić gamebara wyświetlać fpsy itp podczas grania

Nie miałem za bardzo czasu testować dogłębnie
Spoko ja tam też w zasadzie nie narzekam.
Jedynie czasami jak mam odpalonego Netflixa to jak wyłączam dekoder to TV się też wyłącza [emoji849]

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka
 
Spoko ja tam też w zasadzie nie narzekam.
Jedynie czasami jak mam odpalonego Netflixa to jak wyłączam dekoder to TV się też wyłącza [emoji849]

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka
A Ty nie masz czasem włączonego CECa? 😉
ui1kcn2.jpg


Jeżeli chodzi o nowy firmware, te jest opcja uruchomienia gamebara, wydaje mi się że TV działa bardzo płynnie podczas odpalania gierek z Xboxa

Tutaj mały podgląd
npcTzps.jpg
 

Gorbi

Member
No mam ale według mnie jeśli mam odpalone np HBO na TV to nie powinien się wyłączać [emoji3]

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka
 
Do góry