TCL Mini-LED 65C825 - test, recenzja - czyli nadchodzi pogromca Oled TV ? Co jest prawdą a co mitem !

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Niczego nie niweluję , ja nie potrzebuję żeby mi po oczach świeciło 10.000 nitów, 5000 nitów czy 1000 nitów.
Nawet jeśli to trwa tylko do 15 minut na L20 przy włączeniu telewizora.
Moje oczy są ważniejsze.
TCL ma się dobrze.
https://www.ceneo.pl/106554545#tab=reviews - dostaje najwyższe oceny od tych co kupili.
https://www.ceneo.pl/106554545#tab=reviews - w sumie setki najlepszych opinii.
Dostał też najwyższe oceny w Europie w klasie cena do jakości (Eisa Best BUY) .
Jeszcze się taki nie urodził który by wszystkim dogodził.
O Cudzie nie pisałem - ale jak tak odczytałeś - to miło dzięki.
 

Dilo81

Member
Te opinie na Ceneo i nagroda od EISA są tyle warte, co Twoja recenzja tego telewizora. TCL prowadzi agresywny marketing, włącznie z dużą ilością fejkowych kont zachwalających ich produkty. Moim zdaniem kupują też recenzje, bo o wadach tego telewizora nie przeczyta się w 90 procentach z nich. Skopany VRR, udawane 4K/120 Hz, beznadziejne algorytmy sterujące strefowym podświetlaniem (nawet aktualizacja do GTV, wbrew temu co piszesz niewiele tu poprawiła, zresztą Ty i w tej szemranej recenzji tej wady nie dostrzegałeś), zawieszanie się, nieintuicyjne menu i dużo, dużo więcej. Ja tego TV używam od pół roku, im dalej w las tym bardziej jestem niezadowolony. Oto prawda o C825.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz blade pojęcie jak działa ceneo obecnie i obrażasz inteligencję użytkowników tych co kupili.
Oczywiście możesz sobie uzurpować wiedzę wszechwiedzącego.
Albo kupiłeś wadliwy egzemplarz .
Jeśli będziesz jeszcze raz obrażał - spotkasz się z regulaminem.
 

Dilo81

Member
Masz blade pojęcie jak działa ceneo obecnie i obrażasz inteligencję użytkowników tych co kupili.
Oczywiście możesz sobie uzurpować wiedzę wszechwiedzącego.
Albo kupiłeś wadliwy egzemplarz .
Jeśli będziesz jeszcze raz obrażał - spotkasz się z regulaminem.
Jasne, wystarczy zajrzeć na Reddita i inne fora, nawet to, żeby zauważyć, że chyba większość użytkowników tego TV trafiło na wadliwy egzemplarz. A pisanie prawdy to nie obrażanie. I nie strasz regulaminem, bo nie wiem w którym miejscu go łamię, w tym, w którym uważam, że w swojej recenzji kłamiesz na temat jakości lokalnego wygaszania tego TV? Zdania nie zmienię.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pisanie prawdy jest zawsze mile widziane.
Na obrażanie personalne zgody nie ma i nigdy nie będzie.
 

starkdam

New member
Czy ktoś z was reklamował już ten telewizor ?

Ja. Najpierw u producenta. Opisałem już tu sytuację. Ogólnie nie mają konsoli na serwisie i napisali że wszystko jest ok (brak możliwości sprawdzenia problemu) i mam sobie zmienić kabel i konsole aktualizowac. A sklep wg mnie olał. Niby wysłali technika ale nikogo nie było. Napisali że wszystko jest ok. Odwołałem się i cisza. Nie mam ochoty się już użerać. Ale chyba jednak ten ostatni raz spróbuje u rzecznika. Bo mam nagrane jak technik mówi że nie mają możliwości spr mojego problemu
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wszystkie of top będą usuwane.

Strakdam - podaj proszę nr zlecenia, sprawdzę czy uda się pomóc.
 

dsky

New member
hm zastanawia mnie czy bedzie niebawem jakas aktualizacja odnosnie trybu gier
np mój ojciec ostatnio kupil c635 i ma tam fajne opcje typu pokazywanie klatek , synchronizacja pionowa
dziwne, ze w takim modelu tego ni e ma hmmm
 

jedker1988

New member
Czy ktos moze mi pomoc z Netflixem. NI jak nie moge uruchomic Dolby Atmos... Mam konto Premium dobre łacze, a ani tv nie pokazuje ATMOS ani nie ma go w sygnaturach NF. Na kazdym filmie widnieje etykieta Dolby Vision i dźwięk 5.1
Nie wiem co sie stalo ale wczesniej bylo ok. Uprzedzę pytanie, wiem ze atmos jest tylko na ori sciezce dzwiekowej
 

VitoCx

Member
Czy ktos moze mi pomoc z Netflixem. NI jak nie moge uruchomic Dolby Atmos... Mam konto Premium dobre łacze, a ani tv nie pokazuje ATMOS ani nie ma go w sygnaturach NF. Na kazdym filmie widnieje etykieta Dolby Vision i dźwięk 5.1
Nie wiem co sie stalo ale wczesniej bylo ok. Uprzedzę pytanie, wiem ze atmos jest tylko na ori sciezce dzwiekowej


Chodzi o treści, które wcześniej miałeś w DA, teraz są w 5.1?
 

jedker1988

New member
Chodzi o to że pliki które na pewno powinny miec DA (choćby FORMUŁA 1) nie uruchamiają się w tym formacie. Etykiety jakie wyświetlają się przy tytule to tylko VISION i 5.1
 
Ostatnia edycja:

Uti89

New member
Jasne, wystarczy zajrzeć na Reddita i inne fora, nawet to, żeby zauważyć, że chyba większość użytkowników tego TV trafiło na wadliwy egzemplarz. A pisanie prawdy to nie obrażanie. I nie strasz regulaminem, bo nie wiem w którym miejscu go łamię, w tym, w którym uważam, że w swojej recenzji kłamiesz na temat jakości lokalnego wygaszania tego TV? Zdania nie zmienię.

Ja tam nie narzekam po wgraniu softu v414 tv fajnie smiga:grin: czy do oglądania czy do grania:)
 

jedker1988

New member
Mała poprawka, zresetowalem ustawienia i na Netflix atmos działa. Jednak na HBO max nadal lipa, jednak wydaje mi się że to już wina aplikacji bo jakość obrazu to też jakąś średnia...
 

Gorbi

Member
Mała poprawka, zresetowalem ustawienia i na Netflix atmos działa. Jednak na HBO max nadal lipa, jednak wydaje mi się że to już wina aplikacji bo jakość obrazu to też jakąś średnia...
Mi się też nie udało DA na HBO odpalić.
Co do obrazu to gdy mam jakiś film w 4K i DV to odpalam w aplikacji na telefonie i przerzucam na TV bo wtedy jest lepsza jakość.

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka
 
Do góry