TCL Mini-LED 65C825 - test, recenzja - czyli nadchodzi pogromca Oled TV ? Co jest prawdą a co mitem !

Rowitt777

Member
Ja nie mam sie czego czepiac ?
Oprócz tego że dalej troche pikseluje na module CI (Inea)
Ale to moze byc problem dostawcy telewizji.
Wg mnie warto instalować.
 

Uti89

New member
Jedyne co mnie denerwuje(ale było to tez obecne na poprzednim sofce), to przycinanie na filmach netflixa, takie jakby klatkowanie co jakiś czas.

Całe reszta na plus ;)

Pytam ponieważ mam jeszcze v0.83 i netflix mi akurat bardzo dobrze działa ale np polsat go jak żona włączy serial to tv potrafi się wył i trzeba go z prądu odłączyć i mnie zastanawia czy nowszy soft może to wyeliminować.
 

Gorbi

Member
Na 414 nie znikł,potrafi jeszcze sir zrobić ekran caly zielony i nie reaguję,trzeba z prądu wyłączyć,żona chce mnie zabic bo kupiłem tv za ponad 4k który sie wylacza..
Powiedz, że to jest właśnie zielona technologia [emoji16]

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka
 

Stasiek52

New member
Chciałbym kupić tego c825, ale mam pytanie czy da się ustawić listę kanałów ulubionych i w jakich kategoriach, bo w sony xh95 to było możliwe
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jest Ustawiana .
Jest też program dodatkowy który znacznie ułatwia ustawienie.
Jak będziesz niebieski masz specjalną ofertę z dodatkowym pakietem gratisów.
 

Adresik84

Member
Kiki mówisz o tym programie z poziomu przeglądarki czy jakiś inny ?

Listę kanałów ustawisz
Wszystkie
Cyfrowe
Analogowe
Radio
Dowolne
Dane/inne
Ulubione
 
Ostatnia edycja:

Psycheav

New member
Zainstalowałem dzięki wam Google tv😉 Jakie macie ulubione ustawienia obrazu? Możecie się podzielić? Też pytanie czy jest w ustawieniach equalizer
 
Witam, proszę o wasze wrażenia na temat tego telewizora. Rozważam zakup tego modelu TCL 65C825 oraz Samsunga QE65QN91A.
Oba w podobnej cenie.

Jak w TCL przedstawia się wygaszanie w ciemnych miejscach ?

Jak z kątami widzenia ?

A może Oled OLED65B13LA TV jest tańczy od wymienionych a za ta cenę kupić ubezpieczenie ?. Boję cię tylko ze coś się wypali lub zostanie powidok.
 

starkdam

New member
Witam, proszę o wasze wrażenia na temat tego telewizora. Rozważam zakup tego modelu TCL 65C825 oraz Samsunga QE65QN91A.
Oba w podobnej cenie.

Jak w TCL przedstawia się wygaszanie w ciemnych miejscach ?

Jak z kątami widzenia ?

A może Oled OLED65B13LA TV jest tańczy od wymienionych a za ta cenę kupić ubezpieczenie ?. Boję cię tylko ze coś się wypali lub zostanie powidok.
Wygaszanie jest tragiczne. Jeśli skorzystasz z tego czym się tv szczyci czyli lokalnego wygaszania. Katy wg mnie są całkiem ok. Dźwięk super. I wszechobecne problemy z softem. A tcl aktualizację ma gdzieś. Chyba że sobie ściągniesz z netu. Ale wtedy zapomnij o gwarancji. Pytałem na infolinii. Ja mam problem z vrr. Pojechał tv do serwisu. Dostałem tel czy wiem że ta funkcja jest tylko do gier:) akurat właśnie po to kupiłem ten tv. Prosili o filmik z nagranym problemem bo nie posiadają konsoli żeby to spr. Także już wiem jak problem zostanie rozwiązany.
 

marlon80

Member
Słuchajcie, pojawił mi się dziwny problem, w zestawie są dwa piloty, mały niby na bluetooth. W połączeniach widać że jest sparowany, natomiast nie działa pilot wcale, chyba że skieruję go w kierunku TV jak klasyczne piloty. Czyli jakby BT nie działało. Ponowne sparowanie nie rozwiązuje problemu. Jest komunikat że wszystko ok, i nadal działa wyłącznie podczerwień.

Czy ktoś miał taki problem? Jak to rozwiązać?
 
Ostatnia edycja:
Do góry