TCL Mini-LED 65C825 - test, recenzja - czyli nadchodzi pogromca Oled TV ? Co jest prawdą a co mitem !

Dilo81

Member
@Dilo81 A czemu soundbar Ray-Danz a nie Philips TAB8805?
Nie piszę, że nie Philips, tylko że jeśli masz możliwość, to żebyś porównał. To kwestia subiektywna, ale jak ja porównywałem Ray-Danz z Philipsem ze zbliżonej półki, to według mnie TCL grał mocniej i z lepszym efektem przestrzennym.
 

Dilo81

Member
Nie mogę znaleźć tego opisu, podrzućcie podpowiedź, albo numer strony z opisem
Tu masz wszystko elegancko opisane, autor wątku, udziela się też tu na forum. Nie rozpakowany folder wrzucasz na sformatowany pendrive, podpinasz pod WYŁĄCZONY TV, odpalasz i czekasz. Po wszystkim sprawdzasz, czy jest dostępna auto aktualizacja do V414, jeśli nie to ja też ściągasz i instalujesz, ale to już bez wyłączania TV, tylko po podpięciu pendrive'a w menu wchodzisz w aktualizację i wybierasz z pena.
 

Agrisz

New member
Tu masz wszystko elegancko opisane, autor wątku, udziela się też tu na forum. Nie rozpakowany folder wrzucasz na sformatowany pendrive, podpinasz pod WYŁĄCZONY TV, odpalasz i czekasz. Po wszystkim sprawdzasz, czy jest dostępna auto aktualizacja do V414, jeśli nie to ja też ściągasz i instalujesz, ale to już bez wyłączania TV, tylko po podpięciu pendrive'a w menu wchodzisz w aktualizację i wybierasz z pena.


Trzeba rozpakować żeby był plik img. Nie trzeba rozpakowywac jeśli robisz lokalną aktualizacje.
 

Waldi_82

Klub HDTV.com.pl
VIP
panowie szybkie pytanie do osób które mają amazon prime. Działa wam dźwięk 5.1? mam podłączony amplituner denon avr-2700h przez hdmi eArc. Nie mam dźwięku dolby w aplikacji amazon. Na netflix, apple tv, kodi wszystko działa elegancko mam dolby atmos, dolby digital. A w amazon tylko stereo :(
Ciekawe czy to wina tv, czy aplikacji Amazona
 

Adresik84

Member
Udało się komuś rozwiązać problem z niedziałającymi dwoma przyciskami w pilocie ? Marek z kiki pomogli ?
Jak zainstalować skrót do sklepy Google z XDA forum ?
Da się jakoś zmienić obwódkę przy nazwie kanału podczas zmienianie była pciemna przeźroczysta jest biała trochę mi to przeszkadza.
I dioda mimo że jest wyłączona to przy naciskaniu klawiszy na pilocie miga dawniej nie migała też trochę drażni. Ogólnie soft taki sobie płynność w menu wolniejsza niż w v083 co niestety widać. Asystent póki co działa ale z YouTubea nie chce przeskoczyć na kanały tv.
 

Marios82

New member
panowie szybkie pytanie do osób które mają amazon prime. Działa wam dźwięk 5.1? mam podłączony amplituner denon avr-2700h przez hdmi eArc. Nie mam dźwięku dolby w aplikacji amazon. Na netflix, apple tv, kodi wszystko działa elegancko mam dolby atmos, dolby digital. A w amazon tylko stereo :(
Ciekawe czy to wina tv, czy aplikacji Amazona

Mam to samo, tylko dwa kanały, według Denon avr x-2300x, też HDMI, i arc, raczej problem po stronie Prime
Jak zmienisz na oryginał angielski dalej dwa kanały
Netflix Atmos działa, Apple działa
Czekam jeszcze co pokaże jutro HBOMAX bo zapowiada się interesująco
 

Gorbi

Member
Mam to samo, tylko dwa kanały, według Denon avr x-2300x, też HDMI, i arc, raczej problem po stronie Prime

Jak zmienisz na oryginał angielski dalej dwa kanały

Netflix Atmos działa, Apple działa

Czekam jeszcze co pokaże jutro HBOMAX bo zapowiada się interesująco
Dzisiaj pojawiła się aktualizacja aplikacji, może coś poprawili...

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka
 

Gorbi

Member
Nie wydaje mi się żeby w najbliższym czasie jakiś nowy soft się pojawił [emoji16]

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka
 

Morison6

New member
Jestem świeżo po sprawdzeniu działania HBO Max na 825 (v083). Niestety zawartość dolby vision jest nieprawidłowo odtwarzana (niska rozdzielczość, wyblakłe kolory, samoczynnie zmieniająca się jasność, "mleko". Ogólnie jestem strasznie rozczarowany. Pytanie kiedy aktualizacja usuwająca ten problem?
 

Gorbi

Member
Zaktualizuj soft na nowszy we własnym zakresie bo na oficjalny update to chyba trochę poczekasz

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka
 
Do góry