Tcl l48s4603ds

jeyk403

New member
Panowie mama kupiła telewizor TCL L48S4603DS no ale nie działa netflix, wystepuje ciagle bład regionu. Próbowałem ustawień domyślnych, nie pomogło. TV zakupiony w sklepie a tu taki zonk. Czy sa sie z aktualizować oprogramowanie bo zauważyłem żę to troszkę stary model i niewiem dlaczego go jeszcze sprzedają. Da się coś z tym zrobić czy już nic?
 

firefl

Active member
Bez reklam
z takim starym modelem to chyba już sam sobie odpowiedziałeś. Nawet nie potrafię znaleźć jaka płyta główna.

Podaj pełne oznaczenie firmware to może coś odnajdę.
Oznaczenie można znaleźć na przykład w menu serwisowym
Przykładowe oznaczenie z innego modelu V8-T658T01-LF1V551
Poszukaj na forum jak uruchomić menu serwisowe
 

firefl

Active member
Bez reklam
to co znalazłem sugeruje, że MT51 to konstrukcja z 2013, aktualizacje chyba przez 3 lata były. Nie mam pewności niestety.
Do takich tv to już raczej zewnętrzne cokolwiek SMART.
Gdzie sprzedają takie telewizory?
 

Celtica

New member
Samoczynny restart i brak widoczności internetu

jeyk403

- napisz na PW dostaniesz kontakt.
Cześć, jestem tu nowa. Mam tego TCLa od lat, do oglądania telewizji i Netflixa niczego więcej nie było mi potrzeba, ale od wczoraj coś mnie trafia. Pokazuje mi się brak sieci (internet), chociaż inne urządzenia sieć widzą, a dzisiaj sam się co kilka minut restartuje.
Da się coś z tym zrobić? Np zaktualizować oprogramowanie. (próbując zaktualizować w ustawieniach wyskakuje mi brak aktualizacji) ? Czy szukać nowego telewizora?
 
Do góry