TCL czyli wygląd ma olbrzymie znaczenie. Nowa seria EP680 Ultra HD LED TV = trzy modele HDR Dolby Vision i Android 9.0

Status
Zamknięty.

Warson

New member
na nowym sofcie naprawił się player.pl
iptv dalej nie działa, zawiesza cały tv jak wczesniej


to dużo naprawili :) Dobrze że to piszecie jutro będę miał porównanie z philipsem, choćbym miał przesiedzieć w sklepie 3 godziny to go posprawdzam na 200 stron zanim kupie. Ja jak wrócę do domu to po instalacji softu sprawdzę co u mnie się pozmieniało co działa a co nie.
 

blow22

New member
aktualizacja prosta plik na pendrive, do tv ,wylaczyc z pradu, trzymac przycisk na tv wlaczania i do pradu caly czas trzymajac przycisk wyskoczy plansza i update zrobi sie automatycznie
 

leon245

New member
Może ktoś napisać dokładnie proces aktualizacji bo ja próbowałem Update.img i Update.pkg jak i TransferXL-08jMFBLqnsyZ5X.zip czyli nierozpakowany i nie widzi żadnej aktualizacji. Pendrive czysty sformatowany na FAT32.
 

leon245

New member
Ściągnięty plik rozpakowuję i mam Update.img zmieniam nazwę na Update.pkg
Przegrywam plik Update.pkg na sformatowany pendrive.
Podłączam do portu usb (próbowałem na wszystkich portach)
Wyłączam tv i listwę zasilającą z prądu.
Trzymam przycisk włączania telewizora na pilocie i włączam listwę zasilającą.
Telewizor się uruchamia i nie robi żadnej aktualizacji.
 

firefl

Active member
Bez reklam
Ściągnięty plik rozpakowuję i mam Update.img zmieniam nazwę na Update.pkg
Przegrywam plik Update.pkg na sformatowany pendrive.
Podłączam do portu usb (próbowałem na wszystkich portach)
Wyłączam tv i listwę zasilającą z prądu.
Trzymam przycisk włączania telewizora na pilocie i włączam listwę zasilającą.
Telewizor się uruchamia i nie robi żadnej aktualizacji.

przycisk włączania na telewizorze a nie na pilocie. Tak jak pisał blow22
Możliwe, że jednak w platformie 2019 ma być plik img
 

blow22

New member
Ludzie czemu wy nie czytacie ze zrozumieniem ,przeczytaj moj opis i zrob jak pisze i update sie zrobi bez problemu,czy ja pisze zebys zmienial jakies rozszerzenia plikow
 

maciekmm

Member
Oto instrukcja aktualizacji z oficjalnego pliku oprogramowania v179
Wg tej informacji nie trzeba nawet rozpakowywac pliku

"Unzip the file ‘RT51_Android P_V179.zip’. You will get a folder in the name of ‘V8-R851T02-LF1V179’. Please open it. Please save the software file ‘V8-R851T02-LF1V179.008029.zip’ at the root of the USB drive formatted in FAT32 (do not save file in any other folder). Insert USB drive in ‘USB 2.0’ slot of the TV. A Pop up information appears on screen, press OK on Cancel. Now press the Home button in the remote: Press OK on the icon: Settings. Scroll down to the line: Device Preferences. Go to the line: About. Then go to the line System update. Select Local update. TV will verify the SW automatically, and shows popup menu to inform the user about the “New upgrade file found, verifying...” After successful verification, Now TV will shows popup menu to inform user about “New update package V8-R851T02-LF1V179.008029.zip is located. Do you want to update now? ” Press OK. Upgrade will take some time (around ~5 to 10 minutes). "
 
Status
Zamknięty.
Do góry