TCL czyli wygląd ma olbrzymie znaczenie. Nowa seria EP680 Ultra HD LED TV = trzy modele HDR Dolby Vision i Android 9.0

Status
Zamknięty.
F

fritzs

Guest
Witam


Otrzymałem dzisiaj telewizor 65EP680 i zauważyłem przy górnej krawędzi 2 przyciemnienia, są one widoczne bardziej niż na zdjęciach. Proszę mi poradzić co mam zrobić.
Napisz do nich na fb, bardzo szybko odpisują na wszelkie wiadomości, myślę że Cię pokierują co robić.
 

bartmeces

Member
Ja zdecydowałem się na EP680 - brak DVR jest dla mnie obojętny. Parę lat temu kupiłem na Allegro odtwarzacz BlueRay Samsung BD-E8500 z wbudowanym podwójnym tunerem DVB-T/C i dyskiem twardym 500GB. Do nagrywania równocześnie dwóch kanałów DVB-T jest jak znalazł, dodatkowo oczywiście odtwarzanie płyt BD, DVD, CD, odtwarzanie DivX, funkcje Samsung Smart TV, Wi-Fi, LAN - jest to naprawdę niezły kombajn multimedialny.

Też się chyba zdecyduje .mam nagrywarke 1TB od Vectry i mi nie potrzebny DVR , tylko 50 HZ ciekawe jak się sprawuje .Miałem plazmę Panasonic to była żyleta .
 

pewu

New member
No i jak Wasze TCL 65EP680?
Oprócz wadliwego egzemplarza powyżej (mam nadzieję, że wymiana pójdzie sprawnie, no i dziwne, że TV nie był sprawdzony przed wysyłką) nic więcej nie ma jeszcze w internetach.
Piszczie wszelkie spostrzeżenia i uwagi :)
 

elsismo

New member
W moim egzemplarzu są plamy podobne do tych, które ma kolega powyżej. Dziwne, że telewizor był kalibrowany i nikt nic nie zauważył.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
 

adam80

Member
To ja poluje na telewizor z tylnym podświetleniem - a tu takie coś!!! Niewiele brakowało a czekałbym na kuriera z telewizorem, popijając melisę.
 

mixol

New member
To ja poluje na telewizor z tylnym podświetleniem - a tu takie coś!!! Niewiele brakowało a czekałbym na kuriera z telewizorem, popijając melisę.
No to czekamy, co na to powie @kiki. Ja ciągle czekam na zamówionego 55EP680 - mam nadzieję, że w mniejszym modelu nie będzie takich problemów.

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
 

duda007

New member
A już byłem mega napalony na tego TCL'a... ale widzę, że raczej nie od kikiego skoro pokpił jakiekolwiek sprawdzanie, a po drugie raczej oleje tego TCL'a - dobrego chyba tylko na papierze... bo z tego co czytam i ep640 ma nierówne podświetlenie... dalej czekam na jakiś rzetelny test ep680
 
Status
Zamknięty.
Do góry