Tcl c845

Tomas_ID

New member
Witam.Dzisiaj jestem po kalibracji tv Tcl c845 85".Typ który robił mi kalibracje powiedział że po nowej aktualce softu jakoś miech temu,jest błąd który popsuł samo przełączanie się trybów.I teraz moje pytanie,czy ktoś wie gdzie można sprawdzić jakie i kiedy oraz gdzie (o ile coś takiego istnieje) można sprawdzić aktualki do tv.
 

Borygo77

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam.Dzisiaj jestem po kalibracji tv Tcl c845 85".Typ który robił mi kalibracje powiedział że po nowej aktualce softu jakoś miech temu,jest błąd który popsuł samo przełączanie się trybów.I teraz moje pytanie,czy ktoś wie gdzie można sprawdzić jakie i kiedy oraz gdzie (o ile coś takiego istnieje) można sprawdzić aktualki do tv.
Tylko tutaj....
 

Tomas_ID

New member
jeßli ustawimy "dolby vision" na film "sdr" na standard "hdr na film w tym momencie nie przelaczy sie automatycznie tylko trzeba recznie przelanczac na pilocie formaty
 

Tomas_ID

New member
dlatego ustawienia mam jak wyzej czyli na fil odbieram format sdr,wszystko co jest na hdr to mam na standard a dolby vision na jasnym.
 

Tomas_ID

New member
trzeba czekac na aktualizacje,bo ta co byla jakis miech temu to zepsula.Poprostu musza wplynac skargi i moze ogarna.
 
Do góry