Tcl c745 - potencjalne problemy z dźwiękiem Dolby Atmos po ARC

rychu666

New member
Cześć,

Zastanawiam się nad kupnem TCL 55 C745, ale znalazłem pojedyńcze opinie o tym że model ten ma problemy z obsługą standardów dts, dolby atmos itp. przy połączeniu soundbara czy kina domowego po HDMI ARC. Czy ktoś z was ma ten model i napotkał na taki problem?

Przy okazji może macie jakieś sugestie co do alternatywnych telewizorów w podobnej cenie?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie mieliśmy na razie takich zgłoszeń od kupujących.
W razie problemów , masz zawsze kontakt do opiekuna , który pomaga w różnych sprawach
Masz dla członków forum za 3299 zł z pakietem dodatkowym.
  • Sony 5X85K za 3599 zł
  • TCL 55C735 za 2899 zł
  • Philips 55pUS8818 za 4599 zł
 

Baranek38

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam, u mnie jest taki problem , telewizor po włączeniu ma problem z dźwiękiem z soundbara, trzeba wyciągać wtyczkę HDMI 4 i ponownie podłączyć by dźwięk się pojawił, ma ktoś jakieś rozwiązanie?
 

luck76

Well-known member
Witam, u mnie jest taki problem , telewizor po włączeniu ma problem z dźwiękiem z soundbara, trzeba wyciągać wtyczkę HDMI 4 i ponownie podłączyć by dźwięk się pojawił, ma ktoś jakieś rozwiązanie?
To jest równanie z dwoma niewiadomymi. Jedną ujawniłeś w tytule posta, teraz druga: jaki to soundbar
 

luck76

Well-known member
Wiesz, różnym producentom to się zdarza. To niebiescy tak, że jedni to mają a inni nie. Różnica jest taka, że jednemu przydarzy się to raz na rok a inni mają to częsciej
 

Baranek38

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam, czy może ktoś pomóc, mam problem z HDMI HDMI Arc w tcl 65 c745, po wyłączeniu telewizora i ponownym uruchomieniu nie łapie dźwięku z soundbara, trzeba rozłączać kabel HDMI lub zmieniać ustawienia dźwięku żeby znowu złapało sygnał.
 

adamstechly

New member
Witam, czy może ktoś pomóc, mam problem z HDMI HDMI Arc w tcl 65 c745, po wyłączeniu telewizora i ponownym uruchomieniu nie łapie dźwięku z soundbara, trzeba rozłączać kabel HDMI lub zmieniać ustawienia dźwięku żeby znowu złapało sygnał.
Mam ten sam problem z brakiem dźwięku w TV TCL 65C745 + Soundbar SAMSUNG HW-Q600C.
Czy może ktoś pomóc?
 

laiqus

New member
Witam, czy może ktoś pomóc, mam problem z HDMI HDMI Arc w tcl 65 c745, po wyłączeniu telewizora i ponownym uruchomieniu nie łapie dźwięku z soundbara, trzeba rozłączać kabel HDMI lub zmieniać ustawienia dźwięku żeby znowu złapało sygnał.
Mam ten sam problem w c835, udało Ci się znaleźć rozwiązanie ?
 

Baranek38

Klub HDTV.com.pl
VIP
Problem rozwiązał się po aktualizacji którą trzeba zrobić samodzielnie, niestety Tcl nie robi aktualizacji, trzeba ją pobrać z telegrama, tam jest grupa wsparcia TCL
 
Do góry