TCL C728 kilka pytań do użytkowników

robertokot25

New member
Witam kilka pytań do użytkowników wersji 55/65" TCL C728 - rozważam zakup , zastosowanie głównie - netflix/youtube/c+ online, dekoder sat HD C+, filmy pendrive 720/1080p, pokój niezbyt nasłoneczniony od strony północnej :

1. Jak wygląda równomierność podświetlenia? nie ma efektu brudnego ekranu DSE/Vertical Banding - widoczne głównie na jednolitym tle przy przesuwającym się obrazie np. mecz piłki nożnej.
2. Czyta w zasadzie wszystkie piliki video z pena - bo to android?
3. Nie ma efektu cloudingu - jakieś jaśniejsze plamy na ciemnym tle?
4. Sprawdzał ktoś jaki ma pobór prądu?
5. Jeśli chodzi o system to działa stabilnie i szybko? nie łapie często zwiech? taki netflix, youtube, c+ online, hbo max jest gotowe do działania w kilka sekund?
6. z wifi nie ma żadnych problemów? zasięg dobry i nie zrywa połączeń?
7. Dźwięk jak na tv dobry? nie jest płaski jak na tv ze zwykłymi głośnikami? jest jakiś lekki basik?
8. Sam matryca działa płynnie np szybkie sceny. mecze itp.? nie ma smużenia, artefaktów oraz klatkowania itp.?
9. Matryca jest dosyć ciemna? ale nie ma tragedii? nie miałem wczesniej TV 4K, net mam 20mbit/s, czy w netflix są jakieś problemy z obrazem np. jest zbyt ciemny itp? jeśli chodzi o HDR/Dolby Vision można np. te standardy wyłączyć?
10. Jakość obraz jest ok jesli chodzi o sygnał DVB-T i sygnał SAT HD (C+)

11. Jakieś wady wyszły w trakcie użytkowania? co nie działa tak jak powinno? (obraz, dźwięk, system itp.)
pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
1. Nie ma
2. Czyta
3. Trzeba sprawdzać przed zakupem
4. Podaje producent na stronie !
5. Działa sprawnie, szybko, bez zacięć.
6. Żadnych
7. W swojej klasie 4+
8. To nie zależy od matrycy tylko , ale od procesorów również.
Pełna płynność .
9. Matryca ciemna ? - co masz na myśli ?
10. Żadnych problemów !
11. Wszystko zależy od prawidłowego podłączenia, od bitrarte sygnału i siły internetu. Nie ma tu uwag !
 

Ryszard2002

New member
USB - problem

Witam ,
podpinam się pod pytania dotyczy C728 (nowy,30 dni), mój nie rozpoznaje , nie czyta pen'a , nie widzi dysku zewnetrznego .
Czy w tv nalezy zmienic ustawienia , czy to jakaś usterka ?
Dziekuję za podpowiedzi i pozdrawiam
 
Do góry