TCL 85 C 845 vs Sony 85 X90 K

mac-ony

Well-known member
Bez reklam
Kolejne podejście do kupna 85"
TV głównie do Netflix , BR i programów tv.

Który jest górą w rankingu tv do 10k ?
 

donsalieri

Active member
Bez reklam
Takie porównanie tutaj tylko kiki pewnie robił, reszta opowie tylko to co sama w internecie przeczytała, nie bierz tego za bardzo serio.
Ja mam Tcl i mogę z czystym sumieniem polecić ale tego soniacza nie widziałem w akcji. Ale mini led to to nie jest i co by procesor sony nie robił to czerń nie będzie taka jak w miniLed
 

luck76

Well-known member
Kolejne podejście do kupna 85"
TV głównie do Netflix ,
w X90L masz Netflix Calibrated Mode - działa z aplikacją Netflixa w TV. W apce Netlixa z zewnętrznego źródła (np Apple TV) nie będzie to działało.
Fajnie to wygląda, bo system sam zarządza ustawieniami, aby wyciągnąć jak najwięcej szczegółów.
???
i programów tv.
Takiego upscalingu i procesowania obrazu gorszej jakości (w tym z np YT) nie da żaden inny TV (w tym TCL). Jest w stanie wygładzić naprawdę solidne skoki gradacji koloru.

Który jest górą w rankingu tv do 10k ?
no wiadomo C845 :)
 

Borygo77

Klub HDTV.com.pl
VIP
Takie porównanie tutaj tylko kiki pewnie robił, reszta opowie tylko to co sama w internecie przeczytała, nie bierz tego za bardzo serio.
Ja mam Tcl i mogę z czystym sumieniem polecić ale tego soniacza nie widziałem w akcji. Ale mini led to to nie jest i co by procesor sony nie robił to czerń nie będzie taka jak w miniLed
Wylacza ledy w materiale z hdr czy nadal nie dziala ? ;)
 
Do góry