TCL 65X10 mini led - recenzja, test, opinie. Historia dzieje się na Waszych oczach - diament w pełnej okazałości.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wysłałem na PW.
Pamiętaj , że Cash Back już nie długo się skończy.
Dziś skończyły się nagle promocje LG, niektórzy za długo zwlekali ...
 
Ja tylko się modle, że TCL się ogarnie z oprogramowaniem i za te 2-3 lata kupię 75 cali microleda do salonu gdzie będzie działać wszystko.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Cały czas pracują nad update. A mini Led - to rewelacyjny pomysł.
Teraz z Cash Back 1200 zł = wychodzi poniżej 7 tyś zł.
Czyli masz 3 tyś zł w kieszeni.
 

kussowski

New member
Witam serdecznie forumowiczów! Kilka dni temu zakupiłem ten TV. Jestem niezadowolony... Pytanie do osób posiadających lub mających dostęp do tego modelu. Czy Wam też zamula system? W trakcie oglądania filmu, gdy próbuję przejść do opcji i coś tam poprzełączać to muszę uzbroić się w cieproliwość lub liczyć ile razy chce zejść w dół lub w górę. Następna sprawa to brak synchronizacji dźwięku z obrazem przy ogladaniu Youtube (około 0,5 sek.). Mam wystarczające łącze (600mb/s) więc ubiegam pytania na ten temat. Mój poprzedni TV spisywał się dużo lepiej w tych kwestiach(xf9005), a to zupełnie inna półka cenowa. Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie wiem gdzie kupiłeś -ale działa normalnie, zapraszamy na pokaz.
W cenie 6999 zł o takich parametrach - lepszego się nie kupi.
 

kussowski

New member
Kupiłem w RTV EURO AGD, w poniedziałek zaktualizuje soft (bo z tego co widzę to wyszedł 4 sipernia, a ja aktualizowałem dzień wcześniej) może coś da :) chyba, że mam trefny egzemplarz. Wtedy oddam i się dogadamy :)
 
Do góry