tcl 65x10 dvb-t problem

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Widocznie jest za słaba antena.
Podłącz pod dachową i sprawdzisz , że wszystko jest ok.
 

ulan

Member
problem mam taki że nie mogę podłączyć pod dachową, wspólnota nie pozwoli mi pociągnąć kabla po elewacji, mam puszczony kabel od satelity przez przewody wentylacyjne, ale nie mogę puścić tam kolejnego kabla, myślę jak połączyć dvb-t+ dvb-s w jednym kablu, ale wtedy musze raczej użyć anteny dvb-t pasywnej, musze pogadać z jakimś instalatorem anten jak to zrobić
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Korzystaj z aplikacji internetowych do streamowania programów TV.
Tam masz większość polskich programów również .
 

ulan

Member
tak naprawdę mam satelitę, i dvb-t potrzebuje dla jednego konkretnego kanału: tvp 4k na euro i meczy w 4k, nie mam dostępy do tego programu z satelity, a nie wiem czy będzie streaming meczy na euro w 4k z hdr i dolby atmos jak zapowiada tvp
 

pm199

New member
Kup sobie davbol w1e z białym zasilaczem. Do tego adapter kątowy 90 stopni. U mnie taka wszystko ładnie odbiera, z muxem 5, 8. Raz miałem taką podobną z linku i nic nie mogłem złapać. Mam jeszcze starszego Arkasa uvr-av1000n, ale sporo słabszy i problemy ze złapaniem mux8.
 

Wojtasban

New member
O ile na budynku ktoś ma antenę kierunkową do odbioru naziemnej to może ta pokojowka ściągnąć w innym wypadku na pewno nie, poza tym możliwe że problem w USB tv i coś się kiepsci tak jak u mnie wpiecie słuchawek powodowało hu... Transfer internetu
 

ulan

Member
zainstalowałem te antenę, musiałem ja wystawić na balkon, bo w pokoju złapała tylko 9 programów, na balkonie poszło wszystko, obraz jak żyleta, naprawdę dobra antena, złapała w sumie 54 kanały. jedynie co pojawił się problem po włączeniu obsługi HbbTV, bo wcześniej jak naciskałem ok to po lewej stronie pokazywała mi się lista dostępnych kanałów co było wygodne, ja włączyłem obsługę HbbTV ta możliwość zniknęła, i zaczęły się problemy z przepłacaniem kanałów, 2-3 kanały przeskakiwały a potem nagle przełączał mi wejście np. na zidoo, albo nvidie shiled tv, za cholerę nie mogę opanować tego przełączania kanałów.
 

pm199

New member
Też dla mnie jest niezrozumiałe, że włączenie Hbbtv blokuje ok i strzałki. Do tego przełączanie przez P powoduje, że na końcu listy pojawiają się wejścia i niektóre programy. Można spróbować wyłączyć w ustawieniach wejścia, z których się nie korzysta przy włączonym Hbbtv. Do tego wyłączyć aplikacje typu Filmy Google Play, bo pojawiają się trailery. Lista też jest pod LIST nad P. Też na Androidzie, na starszych Xiaomi jest sama głośność na pilotach. Nie ma P i ludzie wyłączają Hbbtv, bo nie mogą przełączać programów. Na nowych modelach, z tego roku dodali.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Czyli trzeba zadbać o jakość sygnału .
Napisz proszę na PW - dostaniesz kontakt do kolegi.
 
Do góry