TCL 65EP680 55EP680 50EP680 - najnowszy firmware - tylko firmware!

stasiof

Member

Attachments

  • 2022-10-08_182500.png
    2022-10-08_182500.png
    295,8 KB · Wyś: 130

GB17

Member
U mnie działa z tej stronki

 
Ostatnia edycja:

lukaszpwa

New member
Czy oprogramowanie r815 pod 55ep680 ma język polski pierwszy raz będę aktualizował ten model od kupna 3 lata temu i jestem nowicjuszem proszę o wyrozumiałość.
 

lukaszpwa

New member
Niestety z poziomu aktualizacji w telewizorze po wybraniu instalacji lokalnej z pliku zip wyskoczyła jakaś walidacja zostaje chyba tylko aktualizacja pełna z pliku img tu piszecie o włączniku na tv obszukałem cały telewizor i nie widzę na nim włącznika może ktoś podpowie gdzie szukać.
 

andyd970

Member
R815 to jest plik IMG , trzeba wypakować z pliku ZIP na pendrive i instalować z poziomu wyłączonego tv z wciśniętym przez 15 sekund przyciskiem power z tyłu telewizora w prawym dolnym rogu ,jest okrągły mało widoczny przycisk
 

GB17

Member
Tak jak pisze andyd970 rozpakuj plik Zip,na pena ,włóz pena do usb tv ,wciśnij przycisk na środku pod spodem tv,trzymaj do tej pory gdy zacznie migać dioda tv.Telewizor wykryje pena i zacznie Ci instalować aktualizację,W żadnym razie nie wyłączaj tv.
 

lukaszpwa

New member
Dzięki za pomoc udało się zainstalować. Niestety nie mogę znaleść funkcji CEC t-link zniknęła w starej wersji była pod funkcją hbbtv a może nazwę zmienili ktoś podpowie gdzie to jest teraz. I druga prośba szukam takiej aktualizacji androida także do modelu 55P615 ale na forum nie znalazłem do pobrania.
 
Do góry