TCL 65EP680 55EP680 50EP680 - najnowszy firmware - tylko firmware!

ulan

Member
to już chyba koniec z rozwojem firmware do tej serii tv, postawili krzyżyk i pewnie skupili się na nowych tv, jakbym wiedział ze nie dopracują oprogramowania w życiu bym tego nie kupił :(
 

maciekmm

Member
Obiecali nowy Android (oficjalny) i niestety lipa... Od prawie dwoch lat nie pojawila sie nowa wersja oficjalnego oprogramowania. Skonczyli na V645... Brak slow... Nigdy wiecej TCL albo innych chinskich wynalazkow...
 

qwertix

Member
Ale czego Ci brakuje w telewizorze ?

Przede wszystkim płynnego działania, braku rozjeżdżania się dźwięku z obrazem, braku szarpania podczas oglądania z sieci lub pendrive. Tyle mi wystarczy.
Nie ma się co oszukiwać, mimo ładnego obrazu TCL to sprzętowy szrot który dobija kiepskie oprogramowanie.
 

Tinkas

New member
Potwierdza się powszechna opinia, że tani sprzęt z androidem staje się elektrośmieciem jeszcze w trakcie gwarancji ;)
Pal licho słaby HW - można to sobie poprawić kupując jakąś przystawkę. Ale ja kupiłem Shielda i mimo, że z systemu na telewizorze już nie korzystam, to i tak wk..ją mnie problemy z synchronizacją dźwięku z obrazem i chociażby sypiący się HDMI-CEC. Z tego powodu co chwilę zaczynam rozglądać się za kupnem innego TV. Ale póki co uspokaja mnie drożyzna na rynku.
 

ec780

New member
Mam EC780 na tej samej platformie. Oprogramowanie V606, bo trzymałem się fabrycznych aktualizacji. Sam tv super, matryca 10-cio bitowa oddaje pięknie barwy. I co z tego, jak wskazywane przez Forumowiczów bolączki związane z płynnością obrazu cały czas istnieją? Nie wiem, czy dałoby radę zgłosić to do UOKiK? Przecież to jawne lekceważenie klienta i brak funkcjonalności telewizora określonej w materiałach informacyjnych na stronie TCL i instrukcji obsługi. :niewiem:
 
Do góry