TCL 65EP680 55EP680 50EP680 - najnowszy firmware - tylko firmware!

tranzystor82

New member
Ale i tak różnic znaczących nie ma wrzuciłem sąsiadowi któremu pogoniłem tv i względem v650 jest mniej responsywniej zmiany w interface-e są niezauważalne wręcz wygląda to jakby ktoś śmietnik przerzucił na nowy android [emoji28]

Także jak będzie mi marudził że musli to zaoram to na v650

Wysłane z mojego Pixel 3 przy użyciu Tapatalka
 

xury

Member
Czyli "nie znam się, ale się wypowiem"
A jak się już wypowiadasz to chociaż byś czytał ze zrozumieniem.
Użyłem słowa przestałyco sugeruje, że przedtem działało.
A skoro działało i przestało to raczej nie dlatego, że nagle w przypływie złośliwości zapragnęło się pozbyć T2 HEVC ze swojego wnętrza.
Próbuję analitycznie ogarnąć przyczynę, bo kilka dni temu zmieniłem FW na v701 i być może to jest przyczyna.
 

tranzystor82

New member
Czyli "nie znam się, ale się wypowiem"

A jak się już wypowiadasz to chociaż byś czytał ze zrozumieniem.

Użyłem słowa przestałyco sugeruje, że przedtem działało.

A skoro działało i przestało to raczej nie dlatego, że nagle w przypływie złośliwości zapragnęło się pozbyć T2 HEVC ze swojego wnętrza.

Próbuję analitycznie ogarnąć przyczynę, bo kilka dni temu zmieniłem FW na v701 i być może to jest przyczyna.
To analitycznie skoro nikt się tu nie zna to sprawdź u źródła na stronie Emitela wyłączenia MUXow masz akurat daty początku maja ...... większość osób stąd używa tv raczej w otoczeniu WLAN i aplikacji i tuner jest raczej rzeczą zbędna

Wysłane z mojego Pixel 3 przy użyciu Tapatalka
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak w grudniu kupiłem Philipsa, okazało się że na grudniowym oprogramowaniu nie działa w ogóle HbbTV ale tylko z kanałów w DVB-T2 HEVC, czyli wszystko z MUX-5 testowego TVP, w sklepie z oprogramowaniem sierpniowym działało. Zgłoszone do Philipsa i naprawiono.
 

tranzystor82

New member
Jak w grudniu kupiłem Philipsa, okazało się że na grudniowym oprogramowaniu nie działa w ogóle HbbTV ale tylko z kanałów w DVB-T2 HEVC, czyli wszystko z MUX-5 testowego TVP, w sklepie z oprogramowaniem sierpniowym działało. Zgłoszone do Philipsa i naprawiono.


Właśnie to miałem na myśli softy od TCLa są nieprzewidywalne bo nie ma wypisanych logow zmian funkcyjnych wiec podejrzewam ze android 11 701 to jakaś testował na starej „kuchni” patrząc po latach bezpieczeństwa


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

gumkas77

Member
czy aby odbierac wszystkie dvb-t2 hevc nalezy w menu servisowym czyli itd.
zmienic z "By country" na ON ?
w Menu -> Obraz -> Ustawienia zaawansowane -> najechać na Kontrast (tak, by był podświetlony) i wprowadzić na pilocie kod "6425"
 

gumkas77

Member
Witam jak już ktoś testował
V8-R851T02-LF1V662.019382

Jedyne co czytałem że znikła ikonka Dolby audio :D

ps. znalazlem to na necie

NOWY Android 9 (IMG) V662
Nowa aktualizacja V662
Skompilowano : 20 Avril (IMGVersion = 2022/04/20)
- Nowy sterownik Foxonn i aktualizacja ATV/DTV
- Aktualizacja klienta FVP
- Optymalizacja połączeń bezprzewodowych
- Alexa Amazon stabilność akt

V8-R851T02-LF1V662.019382
 
Ostatnia edycja:

epifan

Member
To co oni sie tak bawia z Andkiem 9 i 11 ? Chyba nie doczekamy sie oficjalnego update do A11 dla naszych telewizorkow...

Jak już pisałem wcześniej - biorąc pod uwagę jakość poprzednich softów to może lepiej jakby dopracowali 9 i włączyli googletv zamiast robić kolejne syfiaste softy :)
 

pumekss

New member

Fofek16

New member
Witajcie mam pytanie do osób które korzystają z hbbtv na tcl, czy u was też tak jest, że np na kanale TVP1 jeżeli mam włączona opcje hbbtv to nie da się w żaden inny sposób przełączyć kanału tylko guzikiem P +, z reguły zawsze klikam przycisk i wyświetla się lista z kanałami, jeżeli mam włączona opcje hbbtv to już tak się nie da, może ktoś znalazł rozwiązanie bądź soft na którym hbbtv działa dobrze, obecnie jestem już na A11 v701, lecz na żadnym innym sofcie nie miałem dobrze a było już sporo wersji, może jakaś opcja w menu serwisowym to blokuje

Wysłane z mojego RMX3370 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry