TCL 65EP680 55EP680 50EP680 - najnowszy firmware - tylko firmware!

pawol

New member
Czy macie moze soft w wersji img v645 lub lekko starszy?


Serwery tcl z linków jużnie dziłają.


Zakładam, że takie starsze img będzie mi potrzebne do downgrade
 

pawol

New member
To jest OTA a nie Img. Szukam Img.

BTW. Wyczaiłem że Thomson 65UG6400 to to samo co TCL 65p615. Jutro TV u mnie :)
 
Ostatnia edycja:

Lichu

New member
Uwierz mi, że jak widzisz setny raz pytanie "jakie jest dobre, najnowsze, najlepsze itd oprogramowanie do mojego tv" można wyciągnąć wniosek, że jednak ludzie nie wiedzą skąd brać softy, nawet na stronę tcl-a nie wejdą. Tak przy okazji, cieszę się, że materiał na YT komuś się przydał, piszę to jako autor tego amatorskiego kanału ;) pozdr
 

epifan

Member
Uwierz mi, że jak widzisz setny raz pytanie "jakie jest dobre, najnowsze, najlepsze itd oprogramowanie do mojego tv" można wyciągnąć wniosek, że jednak ludzie nie wiedzą skąd brać softy, nawet na stronę tcl-a nie wejdą. Tak przy okazji, cieszę się, że materiał na YT komuś się przydał, piszę to jako autor tego amatorskiego kanału ;) pozdr

dobra robota.
co do tego, że nie wiadomo skąd brać softy to tylko i wyłącznie wina firmy TCL, śmietnik i softy w wersjach rozwojowych, które naprawiają jedne błędy i generują kolejne spowodowały, że nikt nic nie wie :)
 

pawol

New member
TCL ma ogromny burdel z tym.

TV z fabryki wychodzą teraz z nowszym softem niz na ich stronie.

Np. sa juz ostatnio fabryczne TV z v702 (Android 11) a ich strona nadal twierdzi ze hitem rynku jest v645.

Osobiście z fabryki miałem v653.

Ciekawe, że w Brazylii publikują oficjalnie w tym samym czasie v660.

Jak to się ma do zawartości ich strony?

Nie sposób pominąć burdel z mnogocią softów i dziwnych źródeł takich softów.

Na koniec to update przez sieć jeszcze nigdy nie zadziałał i zawsze twierdzi, że masz najnowsze.

Poprzedni mój TCL był na linuxie SmartTV3 i była dokładnie ta sama akcja co z Androidem.


BTW. Wrzuciem v701 IMG (Android 11) i bangla, nawet zniknęły mi problemy z dziwnie wyłączającym się po restarcie TV (w trybie szybkiego uruchomienia) połaczeniem ARC do amplitunera
 
Ostatnia edycja:
Do góry