TCL 65EP680 55EP680 50EP680 - najnowszy firmware - tylko firmware!

Yahoou77

Member
Panowie poddawajcie na jakich modelach testujecie dane softy ,bo na każdym tv one działają zawsze inaczej
Bo się zrobił syf ogólny. Wątek dotyczy tylko firmware do serii EP680 a piszą posiadacze wszystkich modeli że zgodną platformą sprzętową. Moderacja na tym forum nie istnieje, dlatego mamy to co mamy.

Wysłane z mojego Nokia 8 Sirocco przy użyciu Tapatalka
 

gumkas77

Member
Dla mnie tv to tylko wyświetlacz.
Nie korzystam z dvbt - korzystam z dekodera sat.
Nie korzystam z funkcji Smart - podpięty mam Amazon Firestick 4K MAX.
Nie korzystam z dźwięku - podpięty jest do amplitunera.

ja to samo , tylko tv mam poprzez kablowke , i mam podpiety PHILIPS HTL3320 i dziala ok na 55c715 v677 , tylko trzeba miec w ustawieniach audio nie "auto" tylko "dostep" lub "PCM" , na auto dzwiek jest opuzniony :fool:
 

assquad

New member
Hej, od dość dawna jade na V8R851T02-LF1V650 ponieważ znudziło mi się ciągłe aktualizacje i powiedzmy, że wszystko działa jak powinno natomiast wczoraj sie troche zdziwiłem gdy chciałem odpalić HBO GO a to zmusza mnie do instalacji HBO MAX a te jest niedostępne dla rejonu (a jestem normalnie w PL bez VPNa), ktoś jakoś to obszedł?
 

assquad

New member
No i tutaj niewiem w czym problem, wgrałem nawet v677 z nowym androidem, problem jak był tak samo wygląda i tutaj, zgłosiłem temat do supportu bo niewiem ocb. gdybym korzystał z VPN, albo był poza PL to rozumiem ale tutaj nie daje rady. W sklepie nie mam tej apki a jak wyszukuje ręcznie to niedostępny w moim kraju :)
 

maciekmm

Member
Czy uzywasz takiego samego konta google w telewizorze oraz na telefonie ? Jesli tak to sprawdz w telefonie w sklepie play w ustawieniach konta jaki masz kraj. Jesli jest inny niz Polska to znalazles swoj problem
 

assquad

New member
Dzięki, od 7 lat jestem w kraju i nawet nie wiedziałem o takim ograniczeniu. Zmienione, pewnie zadziała jak sie wszystko odświeży.
 

maciekmm

Member
Zmiana przynajmniej na telefonie nastepuje natychmiast. Jesli na tv tak sie nie dzieje to wylogu sie z konta google na telewizorze i zaloguj ponownie.
 

gumkas77

Member
"Aktualizacja na moim 55C815
Znacznie większa płynność interfejsu w porównaniu do V677.
Niezła stabilność.
Dobra jakość obrazu i dźwięku
Nie jesteśmy daleko od perfekcji... Od dawna czekaliśmy na Androida 11 na naszych telewizorach, oto jesteśmy!
Właśnie zauważyłem kilka małych problemów z płynnością na filmach HDR, ale nic złego, mogło to pochodzić ze źródła (Prime Video)

Przeprowadzone testy:
- Mołotow: wszystko jest w porządku
- MyCanal: Wszystko w porządku
- Prime Video: Ok, właśnie miałem kilka drobnych czkawek na wideo HDR
- Disney +: idealnie. Rewelacyjny obraz w Dolby Vision
- Netflix: nic do powiedzenia, ale nie mam abonamentu 4K, więc przetestowałem w HD
- Arte.Tv: niezwykła płynność interfejsu, który perfekcyjnie odtwarza efekty slajdów, co nie miało miejsca wcześniej.
- TNT Hertzian TV: Idealny obraz. Po prostu lista kanałów, które czasami, jeśli pójdziesz zbyt szybko, aby zmienić kanał, na poziomie wyświetlania listy kanałów, pędzle się plączą przed ponownym skupieniem się na wybranym kanale. Ale to już szczegóły.
- Nova Player: w końcu działa idealnie, biorąc pod uwagę ustawienia obrazu i rozpoznając filmy HDR i Dolby Vision. Filmy w jakości obrazu 4K są po prostu oszałamiające.
- Zintegrowany odtwarzacz multimedialny: nadal brak możliwości szybkiego przesyłania niektórych filmów,


Testowane z moim amplitunerem ONKYO A/V, który w końcu rozpoznał wszystkie formaty audio Dolby i DTS na wyjściu HDMI ARC.
Koniec z opóźnieniem dźwięku/obrazu."
z forum
https://www.homecinema-fr.com/forum...-qled-50-55-65-c715-4k-tv-t30107855-1140.html
 
Do góry