TCL 65EP680 55EP680 50EP680 - najnowszy firmware - tylko firmware!

d00lar

Member
ccc
cena czyni cuda
czego kto oczekuje
ja też jestem w 100% zadowolony - za te pieniądze nic innego
dałem 2500 za 55c715
kupony rabatowe wtedy w neonecie były na 300pln za to do wydania
a do tego cashback tcl 450
więc nówka za 1750 i to w sierpniu 2020!

ale tak jak ktoś oczekiwał za tą cene jakości sony za 4000 to się pomylił.
 

epifan

Member
Co do samego softu to nie wiem o ch. chodzi osobom miałczącym za Androidem 11. Nie ma siły żeby to działało logicznie po roku od instalacji, zobaczcie jaki syf jest z softem Android 9.
11 to będzie dramat!!

Mój EP680 wyszedł 1500 i też nie mam powodów narzekać.

Oczywiście drażni mnie to, że dźwięk na kablu optycznym jest cicho, że nie do końca wszystko działa jak powinno ale kupiłem chińskie guano z pełną świadomością!!
 

Tinkas

New member
ccc
cena czyni cuda
czego kto oczekuje
ja też jestem w 100% zadowolony - za te pieniądze nic innego
dałem 2500 za 55c715
kupony rabatowe wtedy w neonecie były na 300pln za to do wydania
a do tego cashback tcl 450
więc nówka za 1750 i to w sierpniu 2020!

ale tak jak ktoś oczekiwał za tą cene jakości sony za 4000 to się pomylił.

Z jednej strony tak, ale z drugiej - jak kupujesz TV, to zakładasz, że będzie w stanie poprawnie wyświetlać obraz i odtwarzać dźwięk, bo to są jego podstawowe funkcjonalności. Ja przez pół roku nie mogłem oglądać nic w HDR, bo popieprzyli coś z ustawieniami jasności - i to w oficjalnej wersji FW OTA... To tak jakbym kupił telefon powiedzmy z modemem LTE, który działałby tylko w 3G.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Teraz C715/711 kosztuje jeszcze 2200 zł i to z pakietem.
Trzeba sprawdzać przy kalibracji przed zakupem - uniknie się wielu stresów !
 

maciekmm

Member
Czy ktoś z Was ma link do V677 OTA (nie img)? Ja znalazłem coś takiego ale nie jestem pewien czy jest ok...
https://cloud.mail***/public/Hdiz/CLY8HYjMB/
 

maciekmm

Member
Dzieki za link ale tak jak napisalem w poprzedniej wiadomosci interesuje mnie plik OTA poniewaz nie chce stracic wszystkich ustawien.
 

KarolG1981

New member
Witam Forumowiczów.
Chciałem się podpytać, czy dysponuje może ktoś softem v395 i byłby w stanie udostępnić? Z tego co widzę, to wszystkie odnośniki prowadzą do serwerów cedock.com, a ten z jakiegoś powodu nie działa, a chciałbym przez weekend wgrać na tv (niestety v650 rozjeżdża się dźwięk na soundbarze).
Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 

maciekmm

Member
Witam Forumowiczów.
Chciałem się podpytać, czy dysponuje może ktoś softem v395 i byłby w stanie udostępnić? Z tego co widzę, to wszystkie odnośniki prowadzą do serwerów cedock.com, a ten z jakiegoś powodu nie działa, a chciałbym przez weekend wgrać na tv (niestety v650 rozjeżdża się dźwięk na soundbarze).
Z góry dziękuję i pozdrawiam.

A sprawdzales v660 ?
 

KarolG1981

New member
Nie. 660 nie sprawdzałem. Z serii 6xx sprawdzałem 650 i 645 na obu rozjeżdża się dźwięk, dodatkowo często przy uruchamianiu tv mam podwójny głos (z tv i soundbara). Nie miałem z tym problemu na 395, ale niechcący usunąłem razem z formatką dysku :(
 

DaRaSWGM

New member
Jest marzec a normalnego softu , już nie mówiąc o Android 11 nadal brak . Tcl [emoji1787]

Wysłane z mojego RMX2202 przy użyciu Tapatalka
 

tranzystor82

New member
Stabilny? Czy jakaś beta?

Wysłane z mojego RMX2202 przy użyciu Tapatalka


Najlepiej z tych ostatnich chodził v650 testowałem 677, 660 na 677 strasznie zasoby pożera i minus taktowanie ustawione nominalnie co przycinki powoduje bo jak wiemy TCL postanowiło przyblokować zegary nie 700-1100 jak jest nominalnie lecz 900-1100 co poprawiło działanie w poruszaniu się i responsywnosci

Generalnie wszędzie jest jakiś ból dupy jak nie obraz to dźwięk i ogólna wydajność ja sprzedałem TV z v650 bo najlepiej chyba działał opóźnienie można było zniwelować w ustawieniach dźwięku w przypadku soundabru TCL nie ogarnia ze nie chcesz z głośników TV wiec by nie oglądać krzyżyka ustawić trzeba 1 [emoji28]


Także takie to TCL


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

maciekmm

Member
TCL obiecalo nowego Androida i na obiecankach sie skonczylo. Ostatni oficjalny update v645 wypuszczony rok temu i na tym chyba koniec wsparcia dla naszych telewizorkow ...
 
Do góry