TCL 65EP680 55EP680 50EP680 - najnowszy firmware - tylko firmware!

stasiof

Member
There is no need ... "Please write to PW - you will get contact." !

It is enough to disable "9-Sita P mode" in the service menu.
 

gumkas77

Member
There is no need ... "Please write to PW - you will get contact." !

It is enough to disable "9-Sita P mode" in the service menu.

ale dzis w nocy zas nie bylo pradu , wieczorem normalnie wylaczylem TV , ran wlanczam i swieca z przodu 4 diody led i nie darady ich wylaczyc , nie pomaga wylaczenie z pradu , w opcjach mam wylaczona diode led , chyba przejde na sotf R117 bo nie wiem jak to naprawic , wszystko dzialalo dobrze do wczoraj jak byla awaria pradu no i w nocy tez byla awaria pradu i wydaje mi sie ze sie soft zepsul :
 
Ostatnia edycja:

coobah

Member
Bez reklam
Ja kilka dni temu dałem druga szanse 677.
Ale wróciłem do r114.
Lepiej działa pod moje oczekiwania.
 

gumkas77

Member
VOMozUE.png
 

Attachments

  • IMG_20220202_082727.jpg
    IMG_20220202_082727.jpg
    421,4 KB · Wyś: 36

gumkas77

Member
i lipa Panowie
wgralem soft r117 , wszystkie kanaly zniknely i ustawenia kalibracji profesjonalnej
a te diody led z przodu pomaranczowe swieca nadal :?
ps. czy jest jakas mozliwosc aby te diody led wylaczyc?
 
Ostatnia edycja:

gumkas77

Member
Zaklej izolacją [emoji6]

HA HA hA , jak juz to wole naklejke jakas , a tak na powaznie to czemu tak sobie one swieca jak chca ?
w r117 nie swiecily mi :)

r114 wgrany i kalibracja wpisana w ustawieniach kanały zeskanowane próbowałem odłączyć kabel od zasilania i oprogramowanie nie wywala ale jak wyłączyć diody to naprawdę denerwuje mnie jak się zapalają , czy jest jakiś sposób na wyłączenie tych diod ?
a dzwiek dziala poprzez soundbar tryb dostep /hdmi bardzo dobrze , nie ma zadnych opuznien
:razz:
 
Ostatnia edycja:

gumkas77

Member
wracam na v677 bo na r114 jak slucham radio i dam "wylacz obraz" 10s gasnie ekran i pozniej nie mozna powrocic do przelanczania kanalow zadnym klawiszem na pilocie , pomaga i dziala tylko wylaczenie z pilota
 

Tinkas

New member
Wiesz co, to na różnych softach tak mi się dzieje. Ale nie jest tak, ze nie można ich zgasić na stale. Ja mam ustawione, żeby były zgaszone zawsze - i od czasu do czasu one się zapalają lub zaczynają pulsować (powoli migać), mimo ustawień w TV. Wtedy pomaga restart androida i znowu przez kilka dni są zgaszone.
Jeśli u Ciebie nie reagują na ustawienia w TV, to wgrałbym najnowszy oficjalny soft (nie wiem jaki, musisz sprawdzić), zresetował TV do ustawień fabrycznych i jeśli to nie pomoże, to serwis. Albo izolacja :)
 

gumkas77

Member
Wiesz co, to na różnych softach tak mi się dzieje. Ale nie jest tak, ze nie można ich zgasić na stale. Ja mam ustawione, żeby były zgaszone zawsze - i od czasu do czasu one się zapalają lub zaczynają pulsować (powoli migać), mimo ustawień w TV. Wtedy pomaga restart androida i znowu przez kilka dni są zgaszone.
Jeśli u Ciebie nie reagują na ustawienia w TV, to wgrałbym najnowszy oficjalny soft (nie wiem jaki, musisz sprawdzić), zresetował TV do ustawień fabrycznych i jeśli to nie pomoże, to serwis. Albo izolacja :)

juz obczailem oco kaman , musi byc mikrofon z tylu tv wlaczony , a w opcjach ustawienia/wskaznik czuwania /LED mikrofonu odzznaczony i wtedy nie swieca mi te diody xD

ps. pewnie niechcacy przestawilem z tylu TV wlacznik mikrofonu jak wgrywalem IMG i dlatego taki cyrk mialem i nie wiedzialem co sie dzieje , czemu swieca nostop te led z przodu xD
wgralem od nowa v677 i wszystko dziala narazie OK
 

epifan

Member
Mam ...znów problem z wyjściem optycznym, wywaliłem soundbar Samsunga i podpiąłem logitechy z906 i problem polega na tym, że dźwięk jest STRASZNIE cichy na wyjściu optycznym.
Podpięty z PS4 trzęsie meblami a ten z tlc na maksymalnej głośności daje szepczące dialogi w filmach.

Soft 653...

Jak u Was, czy na innych softach też tak macie bo nie chcę marnować czasu na tasowanie bez celu...
 

PaputK

Member
Mam ...znów problem z wyjściem optycznym, wywaliłem soundbar Samsunga i podpiąłem logitechy z906 i problem polega na tym, że dźwięk jest STRASZNIE cichy na wyjściu optycznym.
Podpięty z PS4 trzęsie meblami a ten z tlc na maksymalnej głośności daje szepczące dialogi w filmach.

Soft 653...

Jak u Was, czy na innych softach też tak macie bo nie chcę marnować czasu na tasowanie bez celu...

Mam to samo, tak samo na słuchawkach i bluetooth
 

epifan

Member
Mam ten TV od roku i coraz bardziej jestem przekonany, że to był błąd :).

Niby wiedziałem na co się piszę ale bez przesady.
 

gumkas77

Member
Mam ...znów problem z wyjściem optycznym, wywaliłem soundbar Samsunga i podpiąłem logitechy z906 i problem polega na tym, że dźwięk jest STRASZNIE cichy na wyjściu optycznym.
Podpięty z PS4 trzęsie meblami a ten z tlc na maksymalnej głośności daje szepczące dialogi w filmach.

Soft 653...

Jak u Was, czy na innych softach też tak macie bo nie chcę marnować czasu na tasowanie bez celu...

mam v677 i podlaczone na HDMI ARC czy optyk dziala dobrze dzwiek , 0 lagow , sundbar Philips
 
Ostatnia edycja:
Do góry