TCL 65EP680 55EP680 50EP680 - najnowszy firmware - tylko firmware!

kuba1967

New member
Napisz na PW? Czyli rozwiązanie tego problemu wiąże się ze złamaniem tajemnicy państwowej? Czy znowu chodzie 20 PLN?.. Bardzo dziękuję za pomoc.
 

firefl

Active member
Bez reklam
zapewne chodzi o podanie kontaktu telefonicznego do osoby co może udzielić pomocy. Telefon sprawą dostatecznie prywatną jest.
 

adas81

Member
Czy też u Was, a może u części Was, ściągnięte filmy w formacie 4K w 90% wyświetlane są jako rozciągnięte i w dodatku jakoś tak dziwnie drażni obraz oczy jakby w jakiejś innej częstotliwości to się wyświetlało? Na różnych softach było bardzo podobnie, bez sensu mieć tv 4K, który sobie nie dokońca radzi z tym formatem...
 

Wojtasban

New member
Ściągnij porządnej jakości i rozmiaru film 4k z hdr lub bez x264 nie 265, jest problem z tymi skompresowanymi x265 w natywnym odtwarzaczu za to kazdy inny poradzi sobie z niedużym rozmiarem pliku
 

andyd970

Member
Atmosa w Netflix jak nie było tak nie ma też na 11 , nie robiłem żadnych resetów tylko zainstalowałem TV 65ec780.

Jednak po wyczyszczeniu danych aplikacji jest Netflix z Atmosem:):)
 
Ostatnia edycja:

pm199

New member
Trochę się zmieniło: nowy początkowy ekran ładowania, pasek głośności, zaktualizowane aplikacje od TCL tj. odtwarzacz, program sprzątający, ikonki te nowe wróciły od Dolby (DV, DA). Aplikacja od TV nic się nie zmieniła, takie samo np. EPG. U mnie spore problemy po resecie z wyszukiwaniem kanałów, do tego bardzo ciemne HDR10. Wracam jutro do poprzednich wersji, ale dobrze, że coś się dzieje.
 

epifan

Member
Trochę się zmieniło: nowy początkowy ekran ładowania, pasek głośności, zaktualizowane aplikacje od TCL tj. odtwarzacz, program sprzątający, ikonki te nowe wróciły od Dolby (DV, DA). Aplikacja od TV nic się nie zmieniła, takie samo np. EPG. U mnie spore problemy po resecie z wyszukiwaniem kanałów, do tego bardzo ciemne HDR10. Wracam jutro do poprzednich wersji, ale dobrze, że coś się dzieje.

Wielkie dzięki za info, dzięki takim Bohaterom jak ty nie muszę przechodzić tej samej ścieżki po powrocie z pracy. DZIĘKI :)
 

andyd970

Member
Powodzenia z powrotem do starej wersji ja próbuję i wywala błąd , nie mogę wrócić do 9, zobaczę jeszcze z pliku IMG na wyłączonym tv, ok poszło z pliku IMG.

Ten soft to tragedia nie działa natywny odtwarzacz video inne tnac ak wściekłe , czarny HDR nic prawie nie widać , nie autoryzuje karty CI , naziemnych programów nie można wyszukać
 
Ostatnia edycja:

coobah

Member
Bez reklam
Wrzuciłem ten soft, ale zaraz wyrzucam.
Ciemne HDR, jakieś takie przekoloryzowane wszystko, nie mogę dojść do ładu z ustawieniami tv.
No, ale ważne że coś się dzieje w temacie.

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
 
Do góry