TCL 65EP680 55EP680 50EP680 - najnowszy firmware - tylko firmware!

wyjek

New member
Wgrałem R709 i na Netfliksie interfejs jest bardzo rozmyty, cofnąłem do V625 i wgrałem V653 ale dalej to samo, miał ktoś podobny problem?
 

coobah

Member
Bez reklam
O 653 krążą opinie, że nie u wszystkich się sprawdził. Ja siedzę na 650, ale myślę nad ponownym wgraniem R709, celem porównania...

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
 

Tinkas

New member
Wgrałem R709 i na Netfliksie interfejs jest bardzo rozmyty, cofnąłem do V625 i wgrałem V653 ale dalej to samo, miał ktoś podobny problem?

Tak, u mnie na 653 menu Netflixa wygląda, jakby było wyświetlane ledwo w HD. Podobnie ikony aplikacji w głównym menu. Wcześniej na 650 tego nie zauważyłem.
 

wyjek

New member
@Tinkas Znalazłeś może jakieś rozwiązanie na to? Zastanawiam się czy downgrade do jakiegoś starego softu typu V378 by pomógł i czy w ogóle można zrobić downgrade do tak starego softu.
 

Tinkas

New member
@Tinkas Znalazłeś może jakieś rozwiązanie na to? Zastanawiam się czy downgrade do jakiegoś starego softu typu V378 by pomógł i czy w ogóle można zrobić downgrade do tak starego softu.

To szczegół, więc czekam po prostu na jakiś nowszy soft. Pogodziłem się już z tym, że to TV z tektury ;)
 

epifan

Member
@Tinkas Znalazłeś może jakieś rozwiązanie na to? Zastanawiam się czy downgrade do jakiegoś starego softu typu V378 by pomógł i czy w ogóle można zrobić downgrade do tak starego softu.

Można się cofać bez problemu, na 653 u mnie nie ma problemów, tutaj ludzie zgłaszają te rozmycie w menu netflix, chyba siedzę za daleko tv i tego nie widzę.
 

Tinkas

New member
U Ciebie może tego nie być. Tak samo jak było z jasnością w HDR jakiś czas temu - wielu zgłaszało problem, w tym ja, ale większość miała poprawną jasność. Jakby poszczególne egzemplarze tych samych modeli różniły się od siebie hardwarem.
 

pumekss

New member
V.645
Mam problem podczas oglądania filmów, bo ekran skokowo sie ściemnia jak są ciemniejsze sceny lub skokowo rozjaśnia jak się pojawiają jaśniejsze sceny.

Mam skalibrowany TV, aktualizacja systemu była robiona jakiś czas temu, a problem pojawił się kilka dni temu.
Nic nie ustawiłem w TV.
Nic nie instalowałem w TV.
 

coobah

Member
Bez reklam
Powyłączaj jakieś ulepszacze, w stylu Rozszerzenie czerni, dynamiczny kontrast itp i porównaj.

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
 

kuba1967

New member
Panowie jakiś czas temu jeden z nas pisał że, podczas wączania tv ten przełącza się jakby automatem na TVP1 hd. Mam to samo, sprawdzałem soft 644,645,650,653.
Na wszystkich jest tak samo, tj. Włączam tv uruchamia się naprzykład na Polsacie idzie jakąś 1-2 sekundy i przełącza się na TVP1, używam moduł CAM. Macie jakieś pomysły tylko nie reset all, reset schop. Bo to już robiłem.
 
Do góry