TCL 65EP680 55EP680 50EP680 - najnowszy firmware - tylko firmware!

maciekmm

Member
w 650 dodano szybką konfigurację z poziomu telefonu z androidem i wygląda jakby zrobił reset mimo, że odpaliłem z menu. Nie robiłem shop/all resetu bo w końcu mogę sterować netflixem poprzez asystenta google na moim starym 48ep660!!!
Zauważyłem nową opcję pod szybkim startem: "Usługa bez ekranu - Po aktywacji możesz korzystać z większej liczby usług w tle." - nie rozumiem jeszcze o co chodzi, może jakiś multitask? :>
Chodzi płynnie i bez problemów, być może to tylko subiektywne odczucie ale jestem wniebowzięty! :))

pozdrawiam
post pierwszy ;)

Prosze o info czy po wgraniu v650 telewizor resetuje wszystkie ustawione wczesniej wartoci (obraz, dzwiek, wyszukane kanaly, aplikacje ? )
 

firefl

Active member
Bez reklam
Reset nie zależy od numeru a tylko metody. Boot upgrade kasuje. OTA i przez munu (tzw lokalne) nie kasuje.

Producent i tak zaleca reset all i reset shop po aktualizacji.

Nie kopiuj postow, szczególnie całych. To narusza netykietę i regulamin forum

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
 

andyd970

Member
Ustaw taką jaka tobie pasuje , nie pytaj bo to bez sensu każdy ci napisze co innego , ja mam na przyklad ustawione na 10 bo tak lubię inni wyłączają całkowicie więc sam sobie ustaw.
 

PaputK

Member
Ustaw taką jaka tobie pasuje , nie pytaj bo to bez sensu każdy ci napisze co innego , ja mam na przyklad ustawione na 10 bo tak lubię inni wyłączają całkowicie więc sam sobie ustaw.

Też właśnie ustawiłem na 10, ale przy niektórych scenach to urywa trochę. Dzięki za radę, poszperał i znajdę dobre ustawienie
 

HSgod

New member
Witam jestem na najnowszym oprogramowaniu V650 i posiadam lekkie opoznienie na soundbarze podlaczonym poprzez HDMI do TV (opoznienie wystepuje tylko na urzadzeniach zewnetrznych np konsola), jest jakieś rozwiązanie na to? Albo jakaś wersja oprogramowania na którą mógłbym zejść żeby opóźnienia nie było? Czy zostaje mi tylko kabel optyczny?
 

Daawid

New member
Witam jestem na najnowszym oprogramowaniu V650 i posiadam lekkie opoznienie na soundbarze podlaczonym poprzez HDMI do TV (opoznienie wystepuje tylko na urzadzeniach zewnetrznych np konsola), jest jakieś rozwiązanie na to? Albo jakaś wersja oprogramowania na którą mógłbym zejść żeby opóźnienia nie było? Czy zostaje mi tylko kabel optyczny?

Robiłeś reset shop reset all? Mam wersję V650 i soundbar ts9030 i nie mam opóźnienia dźwięku na konsoli.
 

PanZdzisiek

New member
Powier mi ktoś czemu nie które wersję firmware wydają w wersji IMG a nie które zip.chcialem sobie przetestować ta najnowsza wersję ale oczywiście jest w IMG a ja nie chcę wszystkiego wgrywać na nowo...

Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka
 
Do góry