TCL 65EP680 55EP680 50EP680 - najnowszy firmware - tylko firmware!

andyd970

Member
Panowie zainstalowałem ten soft R709 i mam kłopot z kartą CI wyskakuje taki komunikat i nie da rady oglądać kanałów ?
 
Ostatnia edycja:

coobah

Member
Bez reklam
A wyjecie modułu i włożenie ponowne nie pomaga?
Może zakręć na infolinię, zapytaj na jakim kanale ustawić TV i niech ponownie puszczą uprawnienia.

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
 

andyd970

Member
Nic nie pomaga, wyjmowałem i wkładałem kartę z trzy razy. Tv to 65ec780 ostatni soft na którym działa kartą CI to 625 na następnych jest taki sam błąd masakra.Jezeli zainstaluje np v645 na soft 625 bez żadnych resetów to jest ok a jak tylko zrobię wszystkie resetybto kartą CI nie chce się autoryzować i wywala ten błąd.
 
Ostatnia edycja:

maciekmm

Member
To normalne w tym pseudo telewizorku. U mnie modul CI TNK HD dzialal poprawnie tylko na jednej wersji softu bodajze 322. Na kolejnych niestety lipa. Potem nawet nowiutki modul Polsatu przestal sie autoryzowac...
 

ulan

Member
nie dzwoniłbym na infolinie jeżeli masz zainstalowaną wersje firmware 209, bo nic ci nie pomogą i wykręcą się bo oni reagują teoretycznie tylko wtedy kiedy masz wgrane tylko oprogramowanie dostępne na polskiej stronie , czyli to jest chyba wersja 645, ja już to przerabiałem, spuścili mnie na szczaw bo miałem wgrana wyższą wersje oprogramowani niż oni mieli na stronie swojej....
 

andyd970

Member
Wróciłem do 625 zainstalowałem wszystkie kanały z karty CI i wgrałem przez ota 645 bez resetow i wszystko działa, na r709 nie da rady bo jest tylko instalacja przez IMG i to wszystko mi kasuje a potem nie mogę autoryzować karty CI i dupa.
 

Wojtasban

New member
No dobra czegoś nie rozumiem zupełnie na tym forum skoro na danym oprogramowaniu działają programy działa karta CI to na jaki huj zmieniacie oprogramowanie które nie jest oficjalne i potem płaczecie że coś nie działa wychodzi kolejne i znów działa ale zaraz będzie kolejne i znów nie będzie działać czego wogole szukacie w tych oprogramowaniach że rozdzielczość 8k wejdźie
 

andyd970

Member
Kolego czy ty czytałeś co napisałem? Ostatni soft który autoryzuje mi kartę CI to v625 i teraz sobie odpowiedz jaki jest oficjalny ostatni na stronie TCL.
 

epifan

Member
Soft w wersji 649 i mam następującą zagwozdkę:
Wyczyściłem listę kanałów - miałem dużo śmiecia z satelity.
Przeskanowałem ponownie i znalazł wszystkie 39 naziemnych.

Problem jest taki, że nie mogę ich przełączać +/- bo zawsze jest widoczny 1, mogę przejść do Guide i tam wszystkie są i mogę pomiędzy nimi przechodzić.

Rozwiązano:
Należy wejść na listę kanałów zmienić wszystkie na cyfrowe a następnie wracamy do wszystkie... DZIAŁA :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry