TCL 65EP680 55EP680 50EP680 - najnowszy firmware - tylko firmware!

coobah

Member
Bez reklam
Faktycznie na sofcie 378 częstotliwość taktowania procesora ustawiona jest na sztywno 1100 MHz każdy z rdzeni (tak przynajmniej wyświetla Aida64)

Poniżej link:


http://eu-update.cedock.com/apps/re...F1V378/FOTA-OTA/V8-R851T02-LF1V378.016574.zip

Na 4pda nie musisz się rejestrować aby pobrać soft.
Wchodzisz w adres
https://4pda***/forum/index.php?showtopic=973246&view=findpost&p=97613600

rozwijasz zwinięty spoiler i klikasz PPM na linku i wybierasz "Zapisz link jako..."

Czasem Chrome pobierał, ale z błędem. Jednak na IE/Edge ściaga się bez problemu.
 
Ostatnia edycja:

tomwega

Member
Wielkie dzięki,plik pobrany ,zaraz ładuję do Tv.
Bo na tym ostatnim 999 non stop wywala canal+ i iplę.
Pozdrawiam.
Dobre w tym wszystkim jest to,że mozna powrócic do wczesniejszego oprogramowania.
Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

ulan

Member
dzisus co to za syf ten nowy firmware :(
nie działa lokalna aktualizacja
nie mogę przełączyć na żadne wejście hdmi, tylko ekran główny tv
ściągnąłem img :(
 

tranzystor82

New member
dzisus co to za syf ten nowy firmware :(
nie działa lokalna aktualizacja
nie mogę przełączyć na żadne wejście hdmi, tylko ekran główny tv
ściągnąłem img :(


Ja dlatego używam wy-edytowanego 378. Powywalam aplikacje których nie używam i mam spokój w pamięci 27 procesów i chodzi to lekko

Po tym co wychodzi później aż boje się myśleć co dostaniemy jako uograde do 10 czy może 11 jak się zlitują


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

qwertix

Member
Ja dlatego używam wy-edytowanego 378. Powywalam aplikacje których nie używam i mam spokój w pamięci 27 procesów i chodzi to lekko

Po tym co wychodzi później aż boje się myśleć co dostaniemy jako uograde do 10 czy może 11 jak się zlitują


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

a co wywaliłeś jeśli można wiedzieć?
Masz jakąś listę aplikacji/procesów do wywalenia.
Jak zaszalałem któregoś dnia to później połowa aplikacji nie działała łącznie z menu ustawień obrazu/głośności
 

Wojtasban

New member
Coś jest na rzeczy z tym Netflixem ja ogólnie mam słaby net 15mega ale to powinno i tak działać tymbardziej że Netflix scina jakość, wiem że tego problemu na pewno nie było na 609 dopiero zauważyłem to chyba na jakimś 999 a teraz już długo siedzę na 395 też byłem przekonany że to wina konfiguracji jak inni narzekali
 

wyjek

New member
Zainstaluj sobie kodi z marketu nie korzystaj z tego wbudowanego badziewia
Jakby się cieło to w opcjach programisty włącz sobie wymuszenie renderowania 2d przez GPU powinno pomóc

Wysłane z mojego Pixel 4 przy użyciu Tapatalka

Ale czy Kodi nie odpala obrazu w 1080p? Też nie wiem do końca jak z obsługą HDR.
 

tranzystor82

New member
Ale czy Kodi nie odpala obrazu w 1080p? Też nie wiem do końca jak z obsługą HDR.


Jeśli mkv jest w HDR to nawet powinna ci się pokazać ikona lewym roku informująca o dolby lub HDR.
Nie myl rozdzielczości interface-u z materiałem wyświetlanym
Ja to testowałem na 378 przy użyciu MKV 2160SDR @ hevec


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

Wojtasban

New member
Kodi normalnie obsługuje 4k HDR ,dolby vision ale brak Dolby Atmos mówię o plikach swoich z dysku twardego, Netflix na kodi obsluguje Dolby vision ale chyba faktycznie tylko 1080p
 

andyd970

Member
W Kodi 19 matrix to nawet wtyczka Netflixa działa z Dolby vision i Atmosem ale tylko w rozdzielczości FullHd i muszę przyznać że obraz wygląda prawie tak dobrze jak przez natywna aplikacje za to jest Atmos czego niema w tej natywnej.Ale Kodi z pliku MKV Dolby Vision niestety nie czyta, jedyny player na którym udało.mi się odpalić Dolby Vision to Vimu Media Player z Atmosem który jest zawarty w ścieżce Dolby Digital Plus, Atmosa ze ścieżki Dolby True HD łyka tylko z zewnętrznego odtwarzacza podpiętego pod HDMI.
 
Ostatnia edycja:

andyd970

Member
Na.moim 65ec780 i sofcie v999 na tym Netflixie w kodi jest Dolby Vision z Atmosem obie ikonki się wyświetlają w lewym górnym rogu i przesyła atmosa do amlitunera.Jeszcze ciekawe jest to że np.Dolby Vision z zewnętrznego odtwarzacza po HDMI oraz dysku podpiętego pod USB nie widzi masakra!!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry