TCL 65EP680 55EP680 50EP680 - najnowszy firmware - tylko firmware!

Wojtasban

New member
Też nie mam przycinek na Netflix dopiero jak podłączyłem słuchawki z nadajnikiem to netflix tylko w full HD a i tak cieło nie wiadomo czemu
 

pawel_71

New member
U mnie Netflix tez nigdy sie nie cial (65C715) ale moze to dlatego, ze jednak czasami uzywam pauzy i moze dlatego ten efekt nigdy sie nie pojawia.


Co do usuwania bloatware'u to zaden root nie jest potrzebny.
Wystarczy tylko ADB_AppControl z 4pda*** i wszystko ladnie mozna oczyscic na pececie i to po sieci - kabel USB nie jest potrzebny.


Dodam jeszcze, ze po usunieciu syfu Android dostaje nieco wiecej plynnosci.
 
Ostatnia edycja:

krionix

New member
U mnie Netflix tez nigdy sie nie cial (65C715) ale moze to dlatego, ze jednak czasami uzywam pauzy i moze dlatego ten efekt nigdy sie nie pojawia.


Co do usuwania bloatware'u to zaden root nie jest potrzebny.
Wystarczy tylko ADB_AppControl z 4pda*** i wszystko ladnie mozna oczyscic na pececie i to po sieci - kabel USB nie jest potrzebny.


Dodam jeszcze, ze po usunieciu syfu Android dostaje nieco wiecej plynnosci.


Cos wiecej o tym toolu? Nie jest to jakis ruski szpieg jak trzeba na PC? Zdalnie zrobi porzadek z syfem? On wie co mozna usunac czy sam decyduje?
 

firefl

Active member
Bez reklam
Nie znałem tego toola bo chyba nie potrzebowałem.
pawel_71 - straszysz niepotrzebnie 4pda
Lepiej napisać, że z xda i zaufanie rośnie :)

xda

Każdy używa na podstawie własnej decyzji i na własną odpowiedzialność.
Odpowiedź mogłaby być tylko w kierunku zagrożeń bo chyba nikt nie jest w stanie gwarantować bezpieczeństwa. Żadnego programu.
 

krionix

New member
Nie znałem tego toola bo chyba nie potrzebowałem.
pawel_71 - straszysz niepotrzebnie 4pda
Lepiej napisać, że z xda i zaufanie rośnie :)

xda

Każdy używa na podstawie własnej decyzji i na własną odpowiedzialność.
Odpowiedź mogłaby być tylko w kierunku zagrożeń bo chyba nikt nie jest w stanie gwarantować bezpieczeństwa. Żadnego programu.


raczej ja straszylem, ok win10 i tak ostrzega (nie zna wydawcy) teraz nie laczy sie po sieci lokalnej, w TV wlaczylem tryb developera, podalem IP w tym programie i nie idzie, niby TCL aktywnie odmawia polaczenia. Pomysly?
 

krionix

New member
TCL łączy się bez problemu. Włącz debugowanie USB.


dzieki tak doszedlem ze USB trzeba wlaczyc, nie wiem co tam mieszac, wylaczylem kilka sugerowanych np spooler nie wiem po co tam jest. Nic, nie mieszam dalej.



YT dziala przyzwoicie juz od 606 bylo widac poprawe, na razie nie wiem co jest skopane ale wreszcie sie ogarneli.
 

Koksela

New member
U mnie Netflix tez nigdy sie nie cial (65C715) ale moze to dlatego, ze jednak czasami uzywam pauzy i moze dlatego ten efekt nigdy sie nie pojawia.


Co do usuwania bloatware'u to zaden root nie jest potrzebny.
Wystarczy tylko ADB_AppControl z 4pda*** i wszystko ladnie mozna oczyscic na pececie i to po sieci - kabel USB nie jest potrzebny.


Dodam jeszcze, ze po usunieciu syfu Android dostaje nieco wiecej plynnosci.


Dzięki za info udało mi się bezprzewodowo usunąc kilka zbędnych aplikacji :( android przyspieszył
 

Koksela

New member
Czy takie usunięcie apek systemowych nie spowoduje problemów z działaniem? Co w ogóle Wam pousuwało?

U mnie chodzi bez błedów usunąłem Google Gry ,Video, filmy, muzyke , magiconnect , rakuten , amazon prime i cos jeszcze to co było mi zbędne i jak narszie dla mnie chodzi bez błędów. W programie mozesz zrobić kopie zapasową tych aplilacji przed usunięciem :)
 

Wojtasban

New member
Ponawiam pytanie mam słuchawki Ear Force Stealth 400P Turtle Beach, oprogramowanie v620 czy ktoś spotkał się z tym że gdy słuchawki są podłączone pod USB nadajnikiem wiadomo działa to w środowisku androida czyli film można oglądać z aplikacji jakiejś typu VLC, do rzeczy gdy włączam Netflixa i słuchawki są wylaczone wszystko ok gdy je włączę nagle wyświetla się komunikat że film nie może być odtworzony a prędkość internetu spada do 3 a mam 16mega żaden film w 4k czy w Dolby vision na Netflix nie da rady odtworzyć wtedy tylko w full HD a i tak są przycinki, na YouTube też lekko tnie na włączonych słuchawkach, jednak oglądając film z dysku zewnętrznego wszystko jest ok, druga sprawa czy oglądając film w Dolby vision na Netflix po wyłączeniu go jasność też u was jest zwiększona? Dopiero trzeba ręcznie najechać na pasek jasności który pokazuje i tak niską wartość jaką była u trzeba nim ruszyć i wraca wszystko do ustawień tak jakie mam
 

ulan

Member
hmm ostatnio TCL widzę szaleje z aktualizacjami, szkoda tylko, że nigdzie nie piszą co poprawili, co zmienili itp :(
 

assquad

New member
Czy ktoś testował v623? ja po raz pierwszy zacząłem konkretnie narzekać jak wgrałem 620 bo mega mi zwolnil tv, przechodzilem miedzy aplikacjami a w tle jeszcze slyszalem wylaczony kanał z app. Dodam, że robiłem resety all i shop.
 
Do góry