TCL 65EP680 55EP680 50EP680 - najnowszy firmware - tylko firmware!

coobah

Member
Bez reklam
Zatwierdzam ok i zapominam.
Nie grzebie w ustawieniach obrazu 5x dziennie, więc już w sumie zapomniałem o tych komunikatach.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 

pumekss

New member
A co to za wersja v.602 ?
Ja mam aktualnie v395. Wcześniej miałem V363 i jest zauważalna różnica w kolorach, szczególnie czarny i 4k z YouTube, które nie tnie tak jak wcześniej (są tylko czasem delikatne piknięcia)
 

kapustaadria

New member
Zainteresowany 602 działa spoko czern jakby lepsza vs v395. Niestety nadal netflix laguje ok 30 min na 2,3. Ale tak jakby mniej. Reset all i shop zrobiony.

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
 

qwertix

Member
Ja wróciłem do v395, na v602 miałem problem z youtubem. Wszystkie materiały 4k z hdr startowały bez obrazu, tylko sam dźwięk i czarny ekran.
Startowałem od v252 i muszę przyznać, że zrobili postęp. Wcześniej miałem ochotę wyj... tv za okno przez system, obecnie zaczyna to przypominać TV :)
 

Lechu1956

New member
Na moim EP660 po wgraniu v602 następujące zmiany.
Znaczna poprawa działania modułu ci z kartą smart hd (TNK). Chwilowa wiadomość o zakodowanym kanale tylko przy włączaniu telewizora. Przełączanie kanałów trwa 4 zamiast 6 sekund.Przy kanałach FTA jeszcze szybciej. Jest możliwość dodawania kanałów telewizyjnych do kolejki następne. Znacznie to ułatwia przejście z satelity na naziemne i odwrotnie. Zamiast 6 razy naciskać przyciski wystarczą 3 naciśnięcia. Szkoda, że brak możliwości dodawania źródeł sygnału. Bardzo drobne , ale na plus zmiany przy korzystaniu z przeglądarki Firefox.
@qwertix
U mnie żadnych problemów z youtube. Sprawdzałem na kilkunastu materiałach 4k hdr.
 

fipii

Member
A jak wyglada teraz kwestia IPTV? Na tej v602 działa? Bo siedze obecnie na v371 i IPTV działa bez problemu i nie wiem czy kombinować czy nie.
 

kapustaadria

New member
Od tcl mam bo walczę z nimi
V388
https://youtu.be/k6Z8yFlKCuM. Polecam. Obejrzeć i. Prośba udostępnienie dalej. Dzięki
840435562a3c91a26d9fd3d491cdb6f7.jpg


Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
 

radko1984

New member
Wgrałem soft v602 do TCL 55EP640, niestety mam spore opóźnienie dźwięku na podłączonym soundbarze przez kabel optyczny. Na sofcie v320 było OK.
 
Do góry