TCL 65EP680 55EP680 50EP680 - najnowszy firmware - tylko firmware!

kuba1967

New member
Panowie dajcie jakąś radę co do gniazda CAM i modułu CI
Problem polega na tym że bardzo wolno dekoduje programy. Pokazuje się informacja program zakodowany a po 5 - 6 sekundach wskakuje obraz
 

kuba1967

New member
Witam serdeczni mam tcl EC78, problem jest taki że moduł ci bardzo wolno dekoduje programy 5 a czasem 10 sekund, próbowałem różnych softów ostatnio testuje V389 przez pierwsze 2- 3 dni było ok
Ale problem powrócił. Macie jakiś pomysł. Acha karta Cyfra plus
 

maciekmm

Member
Taki juz urok tych telewizorkow... Mam 55EC780 i ten sam problem zarowno z modulem TNK HD jak i Cyfrowego Polsatu.

Sprobujcie wylaczyc jeszcze wszelkie blokady rodzicielskie/wiekowe w menu modulu. Mi troszke pomoglo.
 

Eryk555

New member
Mam ten sam problem w C815.
Ponowne wyszukiwanie programów pomogło na dwa dni.
Poza tym nie wyszukuje kanałów pod nc+.
Kilku letni samsung dekoduje w dwie sekundy i wyszukuje kanały pod polsat i nc+.
Dzisiaj już wiem,że lepszy mój starszy tv od TCL.
 

Lechu1956

New member
Żaden kontakt nie pomoże w rozwiązaniu problemów z modułami. Posiadam trzy telewizory różnych producentów i tam też występują takie problemy.Może mniejsze , ale są. Potrzebna jest współpraca producentów telewizorów z naszymi operatorami. A potem odpowiednie oprogramowanie. Ale właściwie wszyscy producenci nasz rynek za przeproszeniem olewają. Zwalają winę na moduły, a operatorzy na telewizory. I tak jest od kilku lat. Inaczej producenci telewizorów podchodzą do krajów zachodnich. Przy nowych oprogramowaniach bardzo często są wzmianki, że poprawiono współpracę z modułami tej, a tej firmy. W naszym kraju jeszcze takich wzmianek nie spotkałem. Ostatnio rynek rosyjski zaczyna być lepiej traktowany , niż nasz.
@Eryk555. Potwierdzam ,że starsze telewizory lepiej sobie radzą z tymi problemami. Ale z nowszymi telewizorami tej samej firmy bywa już różnie. U mnie Sony z 2011 roku lepiej sobie radził z modułami TNK i UPC od Sony z 2015 roku.
 

kuba1967

New member
Dzięki za wszystkie odp. Szkoda tylko że problem zostaje. Panowie wypowiedzcie się na temat softu v411 np. Co wnosi nowego?A moze jakaś podpowiedź który. Mój TV to TCL 55EC780
 
Ostatnia edycja:

maciekmm

Member
Czy mozna prosic o jakis link do "nowego" v411 ? Czy jest to oficjalny soft ? Z tego co kojarze to ostatnim powiedzmy ze oficjalnym (ostatni na stronie producenta to v378 ) byl v382 ?
 

Lechu1956

New member
U mnie na innym TCL przy v411 wystąpiły problemy z kanałami satelitarnymi. Używam też modułu , ale w ofercie pre-paid. Powróciłem do starszej wersji. Wszystkie linki do nowych oprogramowań znajdują się w tym dziale. Dotyczą nie tylko EP680 ,ale również Twojego telewizora.
 

maciekmm

Member
Pytanie odnosnie linkow do softow na 4pda.eu
Odnosniki zaczynaja sie od na , as lub eu. Czy dotycza one softow na rozne rynki ?
np soft v395 posiada linki as oraz na . Nie ma eu
 
Do góry