TCL 65EP680 55EP680 50EP680 - najnowszy firmware - tylko firmware!

dariusztv

New member
hehe, szukałem czegoś dużego a to taki mikro :).
A najlepsze jest, to, że już tu czytałem, że on tam jest. Szukałem, świeciłem latarką :D. Dopiero teraz go wyczułem. Dzięki.
 
Czy wam też tak "muli" kodi na tym tv? Albo nic nie wyszukuje, albo można sobie kawę zrobić zanim coś wyszuka. Masakra jakaś. Nie wiem czy to wina tego tv czy wina aplikacji.
 

firefl

Active member
Bez reklam
A jak szukasz / jaka wtyczka? Lokalnie i w lokalnej sieci działa perfekcyjnie.
Zewnętrznie zapewne zależy od serwerów i wtyczki
 
Nie mam pojęcia jaka wtyczka. Tv kupowałem u kikiego injuż to było wszystko zainstalowane. Jak tylko aktualizuję od czasu do czasu jak mi wyskoczy info że jest nowa wersja.
 

firefl

Active member
Bez reklam
Czarodziejska kula nie podpowiada co i jak robisz... Bez tego nie da się podpowiedzieć. Kodi to nie jest aplikacja zwłasnymi źródłami danych tylko system umożliwiający korzystanie z zewnętrzych.
Jeśli szuka na wolnych serwerach to działa wolno...
 

Coolek33

Member
R921 że Słowacji jakby ktoś coś...
Celesw.tcl.com/CSEU[/url] TV SW/RT51/TEST SW/RT51 R921 - Slovakia/Slovenia-RT51-R921.zip
 
Ostatnia edycja:

coobah

Member
Bez reklam
Czyli nic się nie dowiem dzięki za odpowiedź
Sformatuj dysk flash USB na FAT32 (działa również NTFS
Skopiuj plik aktualizacji OTA na dysk flash USB. Nie rozpakowuj!
Włóż pamięć USB do telewizora
Opcja 1:
W menu Android wybierz Ustawienia urządzenia - Informacje o urządzeniu - Aktualizacja systemu - Aktualizacja lokalna

Opcja 2:
Wyłączyć telewizor
Odłącz od zasilania
Przytrzymaj przycisk zasilania na telewizorze
Zasilanie włączone
Przytrzymaj przycisk, aż pojawi się pasek stanu oprogramowania sprzętowego (około 10 sekund)

Poczekaj do końca oprogramowania układowego. Nie naciskaj żadnych przycisków na telewizorze ani na pilocie podczas aktualizacji oprogramowania!

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 

firefl

Active member
Bez reklam
Może i dobrze, że są jeszcze osoby powtarzające ciągle te same odpowiedzi leniuchom.
Szacuję, że tego typu pytania pojawiają się co tydzień, góra co dwa

A do odpowiedzi należało jeszcze wyjaśnić, że wszystkie TCL android od 2019 są na tej samej platformie realtek i mają to samo oprogramowanie aktualizujące. Wcześniejsze były na mediatek i chyba już nie są aktualizowane przez producenta
 
Do góry