TCL 65EP680 55EP680 50EP680 - najnowszy firmware - tylko firmware!

MrRight

New member
Oficjalne 378. Wydaje mi się że poprawili HDR. U mnie jest całkiem ok. Natomiast żeby nie było za pięknie walnięta jest współpraca z subwooferem na poziomie androida. Jest niewielkie opóźnienie dźwięku. Sprawdzałem na Netfliksie, Canal+ i TVN24Go. Na telewizji naziemnej jest ok.
Dla mnie to nieakceptowalne. Już wróciłem do 363.
 

epifan

Member
Zainstalowałem soft 378 i nie mogę na nim zainstalować Amazon Prime.
Wcześniej nie instalowałem i nie wiem czy to specyfika TCL i było tak zawsze czy też ograniczenie wrzucone akurat w tym sofcie, da się odtwarzać jako chromecast ale to nie do końca to ;).
 

firefl

Active member
Bez reklam
Wcześniej można było instalować tylko z pliku lub innego systemu/sklepu aplikacji niż play. Podejrzewam, że dalej się da.

Wysłane przy użyciu Tapatalka
 

urania-marek

New member
Chciałbym poinformować, że zwolniony do produkcji został software: V8-R851T02-LF1V382.016929.
Usprawnienia:
- Modyfikacja sprawności energetycznej
- Wprowadzenie zgodności Saor View
- Modyfikacja ECP KEY w trybie fabrycznym,
- Wprowadzenie nowego Project ID: 554 & 518 & 533 & 560

Jednocześnie wycofany zostaje SW w wersji V378.


Usprawnienia wprowadzone w wersji 378:
- wprowadzenie nowych zabezpieczeń Google Security, w tym nowy Finger Print Google
- Wprowadzenie nowych usług Google TV
- Usprawnienie procesu aktualizacji oprogramowania, w tym umożliwienie automatycznej aktualizacji SW w trybie Quick Start
- Wprowadzenie nowego Project ID: 489
- Tryb Hotelowy
Wersja 378 zastąpiła wcześniejsze wydania: 363 i 371.
 

dariusztv

New member
Update.img jest plikiem do aktualizacji metodą boot update. Wrzuć go wypakowanego na pendrive, wyłącz kompletnie tv przytrzymując na pilocie wyłączanie i potem "wyłącz" bądź po wyłączeniu odłącz na chwilę od prądu. Potem z włożonym penem przytrzymaj guzik od włączania na tv aż zacznie migać dioda.
Przy tej metodzie wszystko się zresetuje.


Czy może mi ktoś podpowiedzieć, gdzie jest ten fizyczny włącznik TV w 55EP680? Nie mogę go znaleźć. A jak włączę go do prądu to od razu mi startuje system.
 
Do góry