TCL 65EP680 55EP680 50EP680 - najnowszy firmware - tylko firmware!

coobah

Member
Bez reklam
A wgrywałeś oficjalny 363?
Jesli tak to widać jakąś różnicę między 363 a tym co wgrałeś?

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 

Coolek33

Member
Miałem V363 i był ciut wolniejszy i ten youtube mi się ciął? Ten V379 wygląda obiecująco.
Co do bajek to teraz lecą minionki na TVN7 i wygląda to ok. Minimini hd i teletoon hd wygląda też spoko.
 

kulek79

New member
Klatkowanie na kreskówkach doskonale widać na "Marta, pies który mówi".
Po wyłączeniu w opcjach "Redukcja migotania" (czyli ustawienie na 0) klatkowania nie ma, ale obraz nie jest już tak płynny.

Powoli gubię się w numeracjach FW. Ja mam u siebie V411 a tu piszecie, że jest najnowszy v369. Są też R998 ... masakra.

Poniżej macie linki do większości FW, są na bieżąco aktualizowane (post nr 4045):
https://4pda***/forum/index.php?showtopic=973246&st=4040#entry97613600
 
Ostatnia edycja:

coobah

Member
Bez reklam
Ok, jutro wrzucę 379. No chyba, że do jutra kolejna wersja się pojawi [emoji3][emoji3].
Ja korzystam z odbiornika sat po HDMI, Netflix i Smart YouTube. Dużych wymagań nie mam. Po prostu ma być szybko, sprawnie, bez zacięć. [emoji6]

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 

adas81

Member
Kurcze, nie łapie co robię źle,ściągnąłem V363 ze strony włączyłem pena , aktualizacja lokalna i nie widzi aktualizacji, rozpakowałem na pena, aktu lokalna i też nic nie widzi, co robię źle?
Czy lepiej zapiąć 379?
 

Coolek33

Member
Bo ściągnąłeś pewnie obraz img. A to już nie aktualizacja lokalna tylko z wyłączonego tv z włożonym penem po przytrzymaniu guzika power na tv. A wyłączony musi być całkowicie. Czyli przytrzymując standby na pilocie i wybierając wyłącz. Dla pewności potem kabel z gniazdka wyjąć na kilka sekund. Ja tego nie robie ale dla pewności...
 

adas81

Member
A u mnie dalej nie działa youtube, pisze że nie ma połączenia z siecią, ipla ładuje obrazki i itp, ale jak włącza to jest problem z połączeniem, natomiast Netflix działa bez zarzutu, choć tv pokazuje, że jest połączenie z siecia ale brak neta...Ktoś coś?
Jak to rozwiązać?Nie chce robić resetu tv bo mam kontgo na Netflixie kolegi i nie znam hasła, bo ma dostęp dla kilku urządzeń
 

Yahoou77

Member
Może porozmawiaj z dostawcą swojego Internetu. Wygląda to tak jakbyś miał poblokwane niektóre porty. Albo sprawdź swój router. Może jakiś reset tegoż.

Wysłane z mojego Nokia 8 Sirocco przy użyciu Tapatalka
 

adas81

Member
Reset routera nie pomaga,a dostawca to Plus, raz po aktualizacji na 318 działało wszystko,ale tylko przez chwilę, po jakimś czasie znów jak wyżej. Teraz po przejściu na 363 nic się nie zmieniło
 

firefl

Active member
Bez reklam
Niestety obawiam sie, że reset shop I reset all niezbędny. To kasuje wszystkie ustawienia.

Wysłane przy użyciu Tapatalka
 

marconnetti

New member
Klatkowanie na kreskówkach doskonale widać na "Marta, pies który mówi".
Po wyłączeniu w opcjach "Redukcja migotania" (czyli ustawienie na 0) klatkowania nie ma, ale obraz nie jest już tak płynny.

Powoli gubię się w numeracjach FW. Ja mam u siebie V411 a tu piszecie, że jest najnowszy v369. Są też R998 ... masakra.

Poniżej macie linki do większości FW, są na bieżąco aktualizowane (post nr 4045):
https://4pda***/forum/index.php?showtopic=973246&st=4040#entry97613600
Na wersji R999 ta kreskówka działa dobrze.
 

Fofek16

New member
A u mnie dalej nie działa youtube, pisze że nie ma połączenia z siecią, ipla ładuje obrazki i itp, ale jak włącza to jest problem z połączeniem, natomiast Netflix działa bez zarzutu, choć tv pokazuje, że jest połączenie z siecia ale brak neta...Ktoś coś?
Jak to rozwiązać?Nie chce robić resetu tv bo mam kontgo na Netflixie kolegi i nie znam hasła, bo ma dostęp dla kilku urządzeń
Spróbuj zrobić resety aplikacji i wyczyścić dane aplikacj

Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka
 

maciekmm

Member
Witajcie

Czy moze mi ktos wyjasnic czy reset all = reset z poziomu zwyklego menu TV?
Wiem jak wykonac reset shop (kontrast i kombinacja 9735) jednak w tym menu nie ma opcji reset all.

Z gory dziekuje i pozdrawiam
 

coobah

Member
Bez reklam
Przypomnę, bo ucieka...

Dostęp do menu serwisowego (wszystkie regulacje na własne ryzyko i ryzyko !!):
Wybierz „Kontrast” w menu ustawień obrazu i wprowadź w tym miejscu następujące liczby:
1950 - Ogólne menu serwisowe (menu projektowe)
9735 lub 6428 - podsekcja Menu fabryczne
9705 - podsekcja Menu serwisowe
6405 - podsekcja Menu hotelowe
6425 - kolejne (osobne) menu, nic nowego, ale jest szybki dostęp do resetowania (Resetuj wszystko i Resetuj sklep)
 

coobah

Member
Bez reklam
Wrzuciłem do mojego 65EP680 ten soft 379.
Wygląda naprawdę obiecująco.
Nie zauważam przycinek na Smart Youtube, Netflix OK (nie wiem jeszcze czy nie przycina po 20 minutach oglądania).
 
Do góry