TCL 65EP680 55EP680 50EP680 - najnowszy firmware - tylko firmware!

kerm85

New member
A wy ogarniacie w ogole skad wziela sie ta 1? Jak pobierasz 2 razy to samo podmienia nazwe. To tylko nazwa pliku, a nie wersja softu. Raczej ciezko pomylic tu sam soft, aktualizacja weryfikuje pliki.

Wysłane przy użyciu Tapatalka
 

EMR9

Member
@Yahoou77 dzięki za linka już śmiga sofcik jestem zadowolony działa szybciej moim skromnym zdaniem i obraz jest o wiele lepszy od poprzedniego mi jedynie brakuje żeby coś z tymi listami tv zrobili bo jak tylko włączę żeby chociaż mi przeszukało jeden transponder na satelicie to już niestety lista się rozwal wiem że można kopie zrobić no ale na kopi i tak nie będzie zmiany więc nic to za bardzo nie daje moduł polsatu cl+ działa ok apki też szybko się uruchamiają więc same plusy iptv teraz już nie używam ale ale z ciekawość na chwilę włączyłem i jak dla mnie chodzi ok kwestia odtwarzacza ja wolę osobiście z tunera e2 oglądać ale to inny temat
 

coobah

Member
Bez reklam
Jestem na wersji 288 nadal. Może dojrze lepszy obraz na nowym sofcie. [emoji6]

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 

Yahoou77

Member
Chyba się skusze skoro tak zachwalasz. W razie czego będzie na Ciebie [emoji6]

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
No ja widzę same plusy @coobah o wiele lepszy obraz, jakiś taki bardziej płynny i milszy dla oka, kolory nieco bardziej nasycone. Dolby Vision w Netflix wygląda o wiele lepiej. Wczoraj z żonka wieczorem zapuściliśmy sobię lekką komedyjke w DV z Netflixa ("Miłość gwarantowana" -chyba taki tytuł) i byłem pod mega wrażeniem jakości obrazu...
Zresztą osobiście jestem bardzo wybredny w stosunku do tych softów, a ten mi podpasowal.

Aha, no i plus wieki, że działa AirMouse w pilocie RC602S. Mała rzecz a cieszy [emoji16]

Wszystkie filmy z YouTube działają płynnie, te oznaczone DolbyVision także, łącznie ze "Snajperem". Tylko tv w rogu wyświetla znaczek "HDR10" więc chyba Dolby Vision nie zaskakuje, niestety nie pamiętam jak było na v258.
Dźwięk z YouTube nadal tylko STEREO, żaden dźwięk dookolny jest nieosiągalny, ale to chyba dotyczy każdego softu niestety :(
Wysłane z mojego Nokia 8 Sirocco przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

coobah

Member
Bez reklam
No to teraz nie wiem czy wrzucić oficjalny 363 czy iść w najnowszy z 4pda, czyli 379...
Nie chce mi się tego wszystkiego ustawiać tyle razy [emoji6].
Chyba stary i leniwy jestem [emoji6]

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 

maciekmm

Member
Mnie początkowo zniechęcił do softu V363 @maciekmm, ale chyba też zrobię aktualizację w EC780, skoro niewiele innych negatywnych uwag na jego temat. Co do zasady nie znajduję zabawy w częstej zmianie softu, stąd takie opory...

Jak zmienisz soft to daj znac czy pogorszyla sie jakosc dzwieku zwlaszcza przy v363. Ja wrocilem do v321
 

coobah

Member
Bez reklam
Dźwięk odtwarzam zawsze przez kino domowe. Może będzie ciężko stwierdzić czy się pogorszył...

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 

Yahoou77

Member
@coobah ładuj spokojnie 363, będziesz zadowolony. Nie bez powodu TCL wrzuca te softy na oficjalną stronę. IMO są one na tą chwilę najstabilniejsze i najlepiej działające, co nie oznacza, że nie ma jeszcze niczego do poprawy.

Wysłane z mojego Nokia 8 Sirocco przy użyciu Tapatalka
 

coobah

Member
Bez reklam
Załadowałem 363 z oficjalnej strony producenta. Narazie działa ok.
Muszę w wolnej chwili posprawdzać dokładniej Netflixa, Smart YouTube...

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 

Coolek33

Member
Trochę się zdziwiłem, że coś wreszcie na plus a dłuższy czas siedziałem na V295. Z tego co zauważyłem jest to starsza wersja aplikacji YT. Jak ją zaktualizowałem aptoidem to cięcie wróciło ale też nie tak dużym stopniu. Odinstalowałem aktualizację i nie tnie. Wkurza mnie tylko opóźnienie dźwięku na YT przez bluetooth.
W smart YouTube TV jest ok.
 
Do góry