TCL 65EP680 55EP680 50EP680 - najnowszy firmware - tylko firmware!

maciekmm

Member
Dzis powrocilem do v252 potem chcialem zainstalowac przez OTA v321 jednak TV nie wyszukuje teraz zadnej aktualizacji... Pokazuje ze posiadam najnowsza wersje oprogramowania. Dziwna sprawa
 

maciekmm

Member
Niestety nie mam linku. Wczesniej TV zassal go przez OTA. Teraz jednak nie wyszukuje nowszego oprogramowania. Nie wiem czy TCL zdjal je z serwera czy cos sie namieszalo w moim telewizorze przez manualnle aktualizacje
 

coobah

Member
Bez reklam
Kilka linków do softów do znalezienia poniżej:



https://4pda***/forum/index.php?showtopic=973246&view=findpost&p=97613600
 

firefl

Active member
Bez reklam
jako wywołany w sprawie resetów
producent zaleca reset shop i reset all zawsze po aktualizacji
Nieoficjalne zalecenie to jeszcze wyłączenie z kabelka na kilka minut oraz reset nvm
 

maciekmm

Member
Mi na v252 też nie pokazuje dostępnych aktualizacji - myślałem, że to przez wyłączoną opcję automatycznych upgrade'ów.

Mi wykryl aktualizacje do v321. Potem zrobiłem aktualizacje przez usb do v363 jednak z powodu pogorszenia dzwieku zdecydowalem sie na powrot do v252. Po tym powrocie nie znajduje juz aktualizacji do v321
 

Yahoou77

Member
Trochę nie rozumiem polityki Chińczyków. Niedługo softy będą miały numerację 4-cyfrową a z nich wszystkich chyba tylko że 3 są używalne...
Osobiście ciągle siedzę na v258, bo wszystko późniejsze nie pozwalają na płynne odtwarzanie treści 4K z serwisów strumieniowych... Czy naprawdę tak trudno jest dopracować soft...?

Wysłane z mojego Nokia 8 Sirocco przy użyciu Tapatalka
 

firefl

Active member
Bez reklam
To chyba nie polityka a błądzenie...
jak łatwo opracować soft to może sam napiszesz?

Osobiście uważam, że numer powiniem być rrrrmmddggmmss
czyli od roku do sekundy.
 

fipii

Member
Co do Softu w wersji 996 i 998, to testował ktoś? Są jakieś duże różnice względem wersji 36x? Bo numeracja skoczyła mocno i może coś mocno pozmieniali?
 
Do góry