TCL 65EP680 55EP680 50EP680 - najnowszy firmware - tylko firmware!

kapustaadria

New member
Pytanie jaki system plików wybrać przy formatowaniu nfts czy fat32, i jak zgrywam v288 na pendrive to wystczy ten plik zip i tyle czy wy pakować i ten folder skopiować czy wszystkie pliki z folderu?

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
 

kapustaadria

New member
Dzięki mordy [emoji106][emoji108]

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
W końcu netflix płynnie działa hbo również w tv nie ma. Problemu, bajki tak se bo. Np Psi. Patrol niby nie klatkuje ale jest tj ruch dziwny nie płynny [emoji1787] ale idzie przeżyć [emoji108]
 
Ostatnia edycja:

d00lar

Member
czy ten v363 zapamiętuje kanały naziemnej bez problemu juz?

ps a te R to naprawde mają roota? mozna wywalac systemowe zbędne apki jakims titanium etc?
 
Ostatnia edycja:

Coolek33

Member
Co do tego usuwania... Na V356 też usuwałem zbędne apki. Zniknęły z partycji -d i nie było ich widać w pakietach ale pojawiły się na innej partycji w systemie. Zrobiłem reseta na obecnym sofcie i będę próbował znów coś pousuwać ale dokładniej.
 

maciekmm

Member
Witajcie. Zainstalowałem wczoraj (w 55ec780) soft v363 dostępny na oficjalnej stronie TCLa.
Po instalacji zauważyłem straszne pogorszenie dźwięku. Przechodzenie między wartościami "wyłączona a średnia" w takich opcjach jak czystość głosu czy bas nie wnosi żadnej różnicy. Natomiast wybór wartości "duża" powoduje olbrzymi przeskok. Czy w ep680 ten problem przy sofcie v363 również występuje ?
 

vakill

New member
Witajcie. Zainstalowałem wczoraj (w 55ec780) soft v363 dostępny na oficjalnej stronie TCLa.
Po instalacji zauważyłem straszne pogorszenie dźwięku. Przechodzenie między wartościami "wyłączona a średnia" w takich opcjach jak czystość głosu czy bas nie wnosi żadnej różnicy. Natomiast wybór wartości "duża" powoduje olbrzymi przeskok. Czy w ep680 ten problem przy sofcie v363 również występuje ?

make reset shop and will be ok.
 

qwertix

Member
Witam
Ja mam natomiast inny problem z v363.
Efekt jak na załączonym obrazku.
Nie pomagają żadne resety, ani all reset, ani shop reset. Jedynie powrót do v252 rozwiązuje problem.
Miał ktoś podobny problem i zna rozwiązanie?

https://ibb.co/VHpQ1y6

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

maciekmm

Member
Hi. Thx for your suggestion. Will I lose all installed apps if I do shop reset ?
Is it normal that after software update sound settings have been totally messed up ? Quality is also much worst compare to previous software.
I came back to v252 for now. I will try to install v363 again (with shop reset)
 

maciekmm

Member
Witam
Ja mam natomiast inny problem z v363.
Efekt jak na załączonym obrazku.
Nie pomagają żadne resety, ani all reset, ani shop reset. Jedynie powrót do v252 rozwiązuje problem.
Miał ktoś podobny problem i zna rozwiązanie?

https://ibb.co/VHpQ1y6

Pozdrawiam


Czy chodzi o zduplikowanie pozycji w menu "Aplikacje" ?.
Moze zrob shop reset na v252 potem instalacja v363 z shop reset ?
Ja przy v363 zauwazylem tylko znaczne pogorszenie dzwieku (TCL 55ec780) od razu je wywalilem i wrocilem do v252. Nie robilem reset shop. Moze to byl blad. Zrobie jeszcze jedno podejscie za jakis czas. U mnie menu "Aplikacje" na v363 wygladalo normalnie. Aaa jest jeszcze jedna rzecz. Małe opóźnienie głosu w HBO Go czy Canal+. Niestety w w ustawieniach w menu aplikacji nie pojawia sie suwak opóźnienia dźwięku...
 

firefl

Active member
Bez reklam
Używanie automatycznych translatorów to zazwyczaj porażka - ciężko zrozumieć bo nasz język trudna sprawa dla translatorów. Jak ktoś odczyta forum to już dużo. W wypowiedziach lepiej angielski zwłaszcza, że regulamin forum nie wymaga konkretnego języka... Wymaga tylko zgdności z polskim prawem.

Reset shop kasuje wszystkie ustawienia w tym ustawienia aplikacji i usuwa własne aplikacje.
Producent zaleca reset shop i reset all po każdej aktualizacji.
Ja sugeruję to jako pierwszy krok gdy coś się pogarsza po aktualizacji.
 

maciekmm

Member
@Comeback

Do v363 nie przechodzilem bezbosrednio z v252. Po drodze zainstalowalem jeszcze v321 przez OTA (na nim dzwiek byl ok). Teraz sprobuje przejsc z v252 do v363 od razu, pomijajac v321. Zobacze czy dzwiek pozostanie nienaruszony.Pobawie sie jeszcze z resetami chociaz watpie by cos wniosly
 

firefl

Active member
Bez reklam
@comeback, czy choć minimalnie wierzysz, że automatyczny translator napisze tekst poprawną polszczyzną? Moje własne doświadczenia mówi, że polszczyzna z automatu nie dość, że nie jest poprawna to dodatkowo jest niezrozumiała.

Ale przyznaję się, że nie zastanawiałem się nad tum punktem.
 

maciekmm

Member
Zainstalowalem ponownie v363 z reset shop. Niestety nie rozwiazalo to problemu z gorsza jakoscia dzwieku... Sprawdzilem rowniez odtwarzanie slynnej Costa Rica 4k na youtube. Nadal przycina jednak mniej niz na v321. Jutro powrot do v252...
 

maciekmm

Member
V321 nie zapisuje kanalow dvbt po przeskanowaniu. v252 zapisuje kanaly i nie zacina na youtube (costa rica) tak jak v321. v252 bardzo powoli zmienia programy satelitarne i wolno dziala z modulem cam. Cos za cos. v321 i v252 maja dobry dzwiek ktory niestety zostal spaprany w v363
 
Do góry