TCL 65EP680 55EP680 50EP680 - najnowszy firmware - tylko firmware!

Tinkas

New member
Jest problem z przepalonym HDR np w grach. Do tej pory można było grać tylko w trybie gry co obniżało jasność. Na v363 po dłuższych testach na ec78 jest lepiej.
No u mnie jest ten problem na materiałach HDR odpalanych z dysku i NAS. I też da się oglądać tylko w trybie PC lub... po włączeniu trybu sklepowego.


EDIT: fajne podsumowanie ostatnich FW od Se7vena:
" 288 - old interface, but HDR works and doesn't slow down YouTube. 304 is a new interface, HDR works, but YouTube 4K60 slows down. 363 - HDR is better than 321, but worse than 288, YouTube slows down, but better than other 3x firmwares."
 
Ostatnia edycja:

coobah

Member
Bez reklam
Hehe...
I dlatego nie ruszam się z 288. Co mi po nowym interfejsie jak do niego nie zaglądam [emoji3].
Do moich zastosowań TV (dekoder sat, Smart YouTube, Netflix) wystarcza w zupełności.
 

Aceofbase

New member
O, piszą, że w v363 poprawiono HDR. Chyba się skuszę...
U nas na forum chyba nikt nie ma tego problemu z materiałami HDR na wersjach powyżej v252?

Ja mam jak najbardziej problemy z HDR na 321 pobranym przez OTA, przy materiałach HDR przełączam na tryb PC co jest trochę zabawne, że pomimo funkcja w tv jest to nie da się z niej korzystać (choć na moim stockowym 179 działało całkiem ok, ale na nim z kolei jasność szalała).
 

Fofek16

New member
V363 u mnie działa stabilnie iptv dobrze chodzi na extreme iptv pro na siptv trochę jest spowolniony obraz, ale system się nie zacina i działa Player, Costa na yt 4k też działa ok

Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Tinkas

New member
IPTV to nie tylko piracenie. Mi by się to przydało, bo mógłbym korzystać z jednego tunera z Enigmą na dwóch TV. Czekam z wymianą jednego starego tunera właśnie w nadziei, że pojawi się FW z działającym iptv i normalnym trybem HDR. Mam nadzieję, że nie przerośnie to programistów TCL...
 

kerm85

New member
Jak poczytasz troche nim zadasz to samo pytanie co 20 innych osob to zrozumiesz ze to ten sam soft jak dla calej lini nowych tcl android na tym ukladzie. Poza tym co Ci nie dziala ze chcesz zmieniac? Atualnie najnowszy V363.

Wysłane przy użyciu Tapatalka
 

adiamo75

New member
Wnerwia mnie na razie oglądanie telewizji z anteny dvbt, po zmianie kanału skacze straszenie podświetlenie, zmienia się jasność aż ustawi się poprawna.
 

kerm85

New member
Wyłącz redukcje migotania, kontrast dynamiczny, upłynniacze wszelkiego rodzaju i inne pierdoły. Zobacz czy będzie poprawa.
 

andyd970

Member
A jak z HDR na tym sofcie V295 tak samo dobry jak na 288 bo zainstalowałem ten V288 i faktycznie HDR działa super tylko android jest mulowaty.
 
Ostatnia edycja:

Coolek33

Member
Z V363 na V295 bez resetów się przesiadłem. Narazie działa ok. Ale kombinowałem wcześniej z odinstalowaniem systemowych apek i teraz w menu aplikacji mają dziwne nazwy I ikony. Ale działa stabilnie. Z czasem zrobię pewnie resety. Filmiki Dolby vision 60 fps działają lepiej niż na V363. Praktycznie żadnych przycięć. Ten Soft chyba był na Kanadę bo coś w aplikacjach jest o tej nazwie.
 
Do góry