TCL 65EP680 55EP680 50EP680 - najnowszy firmware - tylko firmware!

tadeuszeN

New member
Tak na prędko:
1. wyszukuje i zapisuje kanały dvbt
2. filmy na youtube , w formacie hdr10 (costa rica 4k) -mruga ekran
3. Rakuten tv można pobrać i zainstalować app rakuten viki
 

kapustaadria

New member
Zauważyłem że klatkowanie występuje nieregularnie w netflix filmy w 4k, w filmach trwa ok 5 - 10sek.i wraca do normy, takie delikatne szarpanie. Film. Ok 15 min chodzi Oki a potem coś takiego występuje ok 4,5 razy.
9de9ee3f7771f281e2db110538230a2d.jpg


Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
 

andyd970

Member
W dodatku ktoś mu słabo gładź położył bo ściany wyglądają na nierowne , bez obrazy to żarty.
 
Ostatnia edycja:

jelołking

New member
Witam.Jestem absolutnie zielony w temacie,więc z góry przepraszam.Posiadam telewizor TCL 65C81.Chciałem zapytać jak preprowadzić aktualizacje oprogramowania.Na moim telewizorze zianstalowana jest wresja v307.Czytałem ze są nowsze wersje,ale gdy próbuje zaktualizować przez telewizor wyskakuje wiadomość że posiadam aktualną wresje.Chciałem sie dowiedzieć dzie moge ściągnąć nowszy soft i jak go zainstalować.Czy jest taka możliwość że w pewnym momencie TCL wyda jakiś oficjalny update i będę mógł pobrać aktualizację przez telewizor.Pozdrawiam wszystkich.
 

firefl

Active member
Bez reklam
przeczytaj regulamin, poszukaj na forum.
To jest tak często zadawane pytanie, że wstyd i pytać i odpowiadać.
Dla wyjaśnienia dodam, że dla platformy realtek czyli wszystkie androidy TCL od 2019 soft i metoda jest ta sama.
 

Eryk555

New member
Instrukcja wgrywania softu TCL C815
Odłącz TV z zasilania.

2. Podłącz pendrive do USB2

3. Naciśnij i trzymaj wciśnięty klawisz Standby z tyłu TV.

4. Podłącz TV do zasilania i trzymaj wciśnięty klawisz Standby przez 5-7 sekund, aż LED zacznie pulsować.

5. Jak już soft testowy się załaduje i TV ponownie uruchomi, wejdź do trybu serwisowego.

6. Wyświetl menu Ustawienia > Obraz > Zaawansowane ustawienia obrazu > Kontrast

7. Jak już masz podświetloną linię Kontrast, to na pilocie wybierz sekwencję 6, 4, 2, 5 – pojawi się menu serwisowe.

8. Aktywuj 2 resety: RESET ALL, a następnie bez wyłączania telewizora RESET SHOP.

9. Teraz dopiero zrestartuj TV poprzez odłączenie od zasilania i można się bawić nowym softem.
 

firefl

Active member
Bez reklam
instrukcja jest dobra ale dotyczy boot upgrade. Jest jeszcze aktualizacja lokalna z menu. Metoda zależy od tego co jest ściągnięte... A takich danych brak.
 

firefl

Active member
Bez reklam
Nie trzeba dopóki wszystko działa.. a jak nie działa to pierwszy krok to reset. A tu zawsze coś nie działa...

Wysłane przy użyciu Tapatalka
 
Do góry