TCL 65EP680 55EP680 50EP680 - najnowszy firmware - tylko firmware!

d00lar

Member
Ja mam 32x nie pamiętam a niema mnie w domu, internet po lanie coprawda tylko 100mbit ale Netflix nie ścina nigdy nawet przy 3h filmach... Wcześniej 28x i tez bez problemów więc to pewnie wifi..
 

Coolek33

Member
No właśnie zagadka. Tylko 4k DV u mnie tak ma. Ładują się błyskawicznie, przewijanie też w moment. Ale w miarę oglądania po jakiś 25ciu minutach zaczyna się przycinać. Jakby problem z buforowaniem. Próbowałem na dwóch routerach na kablu.
 

Coolek33

Member
Dziwna sprawa... Puściłem jakiś test prędkości na tv i tylko 60mb/s osiąga na kablu. A w chacie jest 150.
4dffa414c180d9d7ced44ae458a534a7.jpg

A na wifi max. Wtf?
2508fb194cc091906aa859de0f965fa4.jpg
 
Ostatnia edycja:

coobah

Member
Bez reklam
Mam po Lanie wpięty do routera Huawei od dostawcy światłowodu. Prędkość 100 mb/s. I wyciąga około 95 mb/s w Speedtest.
Jadę od dawna na v. 288. Netflix jak przytnie robię pauze i puszczam dalej. To żaden problem.
Na Smart YouTube wszystko śmiga elegancko, 4K, HDR. Polecam 6-minutowy film z filmu Sniper z Willem Smithem, albo kawałek filmu Gemini Man.
Mój TV rozpoznaje jako HDR10, płynność idealna, obraz żyleta.
Ja jestem zadowolony z TV.
Do moich potrzeb i zastosowań jest super jak za 2999 pln.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 

Yahoou77

Member
Polecam 6-minutowy film z filmu Sniper z Willem Smithem

No robi wrażenie ten filmik, @coobah . Płynność i jakość jest niesamowita, jednak całego filmu nie dałbym rady tak obejrzeć- jest tak płynnie, że aż nienaturalnie, dziwnie... Może dlatego, że gdy oglądam filmy z blu-ray UHD 4K to zawsze wybieram tryb 24fps, czyli zgodny z formatem kinowym.



Wysłane z mojego Nokia 8 Sirocco przy użyciu Tapatalka
 
Do góry