TCL 65C845 vs SAMSUNG QE65QN85C vs SONY KD-65X85LAEP

Esemes_

New member
Hej, dzisiaj w sklepie porównałem 4 bardzo spoko telewizory: TCL 65C845, SAMSUNG QE65QN85C, SONY KD-65X85LAEP i SONY KD-65X75WL.
Myślałem, że TCL ogólnie rozgromi pozostałą trójkę przez polecajki w internecie, ale moim zdaniem Samsung QE65QN85C i SONY KD-65X85LAEP prezentowały
się o wiele lepiej od TCL-a, ale wiadomo, że opinia nie musi być fer z racji, że na każdym z TV sklep puszczał zupełnie inne materiały aby obejrzeć ich możliwości.

Dlatego piszę tutaj do was o poradę, jeżeli chodzi o parametry itp i takie sprawiedliwe porównanie tych telewizorów 1:1 który wg was wypada najlepiej?
TV w 70% do VOD, reszta to youtube, konsola, podłączenie macbooka pod tv. Fajnie jakbym mógł z telefonu udostępniać obraz na telewizor, ale to nie konieczne.

I jeszcze pytanie z innej piłki czym się różni SONY KD-65X85LAEP od SONY KD-65X75WL? Ten drugi jest o wiele tańszy a wg mnie świeci bardzo podobnie,
tylko wizualnie jest brzydszy i ma 2x mniej hz, coś jeszcze?
 

Pablo190

New member
Witajcie,
Stoję przed tym samym dylematem co autor tematu.
Póki co to korzystam z internetu mobilnego więć wiadomo, że prędkość pozostawia wiele do życzenia. Dlatego też głównie będę korzystał z sygnału z satelity (sport, filmy, trochę bajki dzieciak). I tutaj pytanie: który z tych telewizorów będzie miał lepszą jakość obrazu w SDR? Może ktoś porównywał pod tym kątem.
Dodam jeszcze, że pokój nasłoneczniony (2 okna dachowe na południową stronę).
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja mam bardziej nasłoneczniony bo trzy wielkie okna od podłogi do sufitu.
Man oleda i działa rewelacyjnie.
Pytanie ile masz max kasy ?
Jaki masz teraz telewizor ?
 

Esemes_

New member
Ja oglądam głownie w nocy i wieczorem, ale wczoraj sobie jak kalibrowałem go to też na jasnosci 20% wszystko bylo widac bez problemu
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
No nie koniecznie.
Są oledy 55 " które mieszzą się w klasie cenowej.
Masz też mini led Tv które też się mieszczę.
Jaki największy ekran przewidyjesz ?
 
Do góry