TCL 65C815 podgląd PIP z Youtube na kanale z kablówki

pumekss

New member
Czy w TCL 65C815 jest możliwe włączenie podglądu PIP w takiej sytuacji:

1. Oglądam kanał z kablówki z dekodera zewnętrznego, podłączonego kablem HDMI (przez amplituner) do wejścia HDMI W TCL, a chciałbym wyświetlić sobie jednocześnie mały podgląd PIP np. z Youtube lub Netflix uruchamianego na TCL (z listy aplikacji Androida)?
 

pumekss

New member
i od tego się zaczyna problem...


Ehhhh.... Masz bardzo "konkretne" odpowiedzi na moje pytanie.
"sam sobie sprawdź"
"to ty masz problem"
Słabe to wszystko. Lepiej chyba nic nie napisać jeżeli się nie zna odpowiedzi niż pisać komentarze absolutnie nic nie wnoszące do zadanego KONKRETNEGO, prostego pytania.
 

firefl

Active member
Bez reklam
Główna informacja była: nikt tego nie używa. Reszta była oględnym wyjaśnieniem, że działa to tak słabo, że nikt nie używa.
Przykro mi, że zawiodlem oczekiwania i nie milczalem

Wysłane przy użyciu Tapatalka
 

pumekss

New member
Ironia zupełnie niepotrzebna.
Najważniejsze to odpowiadać konkretnie na pytania.
Nie pytałem czy ktoś to używa lub czy komuś się PIP podoba.

Pytałem o KONKRETNĄ funkcjonalność przy określonych warunkach, które opisałem.
 

Lechu1956

New member
Jak tylko funkcja PIP będzie dostępna na Twoim telewizorze, to na pewno dowiesz się z tego forum.
Tak było, gdy wprowadzono możliwość kopiowania listy kanałów. Jeżeli kolejne oprogramowanie wprowadzi PIP , to pewnie będzie to w najprostszej wersji. Czyli jeden obraz z komputera , a drugi z wbudowanego tunera w telewizorze. Tak zrobiło Sony w telewizorach z 2015 roku.Ewentualnie jakieś inne proste rozwiązanie wzorem z LG. Przy korzystaniu z przeglądarki można uruchomić tzw. mini live. Możesz próbować reklamować towar jako niezgodny ze specyfikacją. Ale pewnie od producenta otrzymasz odpowiedź, że dla nich PIP , to jest PAT. O takim PIP, jak piszesz na początku wątku , to możesz raczej zapomnieć
 
Do góry