Tcl 65c815 atmos netflix

sky1111

New member
Witam
proszę o pomoc
mam telewizor TCL 65C815
odtwarzając netflixa nie mam możliwości wybrania ścieżki dźwiękowej dolby atmos, przy tytule filmu na netflixie brakuje ikony atmos, biuro obsługi klienta TCL - bezradne
 

firefl

Active member
Bez reklam
a gdzie znalazłeś info, że atmos działa w netflix na tym tv?
Atmos działa tylko na odpowiednich plikach w systemowm playerze

:spam:
dlaczego dajesz to samo pytanie w dwóch miejscach? zapoznaj się z regulaminem i netykietą!
 

firefl

Active member
Bez reklam
masakra, post pod postem... Po to jest opcja edytuj by nie zaśmiecać forum tak ja to teraz robisz. Poczytaj regulamin i netykietę. Nie przepraszaj - postępuj poprawnie.
:spam:

Podobno zacznie działać jak producent wyda wyższą o pełny numer (lub dwa numery) wersję Android tv. Kiedy będzie - czas pokaże.
 

sky1111

New member
masakra, post pod postem... Po to jest opcja edytuj by nie zaśmiecać forum tak ja to teraz robisz. Poczytaj regulamin i netykietę. Nie przepraszaj - postępuj poprawnie.
:spam:

Podobno zacznie działać jak producent wyda wyższą o pełny numer (lub dwa numery) wersję Android tv. Kiedy będzie - czas pokaże.

jakie urządzenie zewnętrzne mam dokupić do odtwarzania netflixa z atmosem ?
 

ulan

Member
prosta odpowiedź albo nvidia shiled tv albo xaoimi box tv.
ja kupiłem nvidi shiled tv 2019 (teraz bym dopłacił i kupi wersje pro). tv TCL używam tylko jako moinitora i nie czekam aż łaskawie firma poprawi możliwości playera i obsługę netflixa czy amazon prime video
 
Ostatnia edycja:

sky1111

New member
prosta odpowiedź albo nvidia shiled tv albo xaoimi box tv.
ja kupiłem nvidi shiled tv 2019 (teraz bym dopłacił i kupi wersje pro). tv TCL używam tylko jako moinitora i nie czekam aż łaskawie firma poprawi możliwości playera i obsługę netflixa czy amazon prime video

dziękuję za pomoc
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
masakra, post pod postem... Po to jest opcja edytuj by nie zaśmiecać forum tak ja to teraz robisz. Poczytaj regulamin i netykietę. Nie przepraszaj - postępuj poprawnie.
:spam:

Podobno zacznie działać jak producent wyda wyższą o pełny numer (lub dwa numery) wersję Android tv. Kiedy będzie - czas pokaże.

Tak , dokładnie - przestrzegaj regulaminu !!!! Bo moim zdaniem nie masz innych słów tylko się powtarzasz !!! Także daruj ...... Kogo ty tu reprezentujesz ? i za kogo się uważasz ? Ja wiem kogo reprezentujesz i za kogo się uważasz !!!

Jak osoby piszą ? tak piszą i nie jedna a kilkadziesiąt i jakoś nikt nie cytuje słów " jak TY"

Nie piszesz na temat to druga sprawa tylko za kazdym razem wyskakujesz ze swoimi ..... tekstami
 

firefl

Active member
Bez reklam
Nie piszesz na temat to druga sprawa tylko za kazdym razem wyskakujesz ze swoimi ..... tekstami

W tym wątku wyjaśniłem dwukrotnie zagadnienie, o które pytał autor, więc czepianie się że coś nie na temat to delikatnie mówiąc mijanie się z prawdą.

A że spam mnie denerwuje - to prawda. Jestem uczulony na każdą formę spamu. Powtarzanie zbędnych rzeczy to spam i będę reagawał.
Jak uważasz, że każdy pisze jak chce to ja też mam prawo.

Twoje zbędne cytowanie całej moje wypowiedzi to też :spam:

EOT
 

ulan

Member
a jeszcze co do netflixa i dolby atmos, normalnie mam podłączone tak: nvidia shield>amplituner marantza>tcl, ale że mój amplituner nie przepuszcza HDR10+ podączyłem testowo nvidie bezpośrednio do tv tcl 65x10 i kiedy odpaliłem na tym netflixa telewizor pokazał mi na ekranie ze załączył się dolby atmos i na dołączonego do tego tc soundbara poszedł sygnał atmos, wychodzi na to ze wewnętrzny player tcl w tv ma blokadę na atmosa
 

ulan

Member
szczerze?? nie wiem nie testowałem, na co dzień mój amplituner z systemem kolumn 5.1.2 odpowiada za dźwięk. ten soundbar dołączony do 65x10 mimo że ze znaczkiem onkyo to zabawka
 

sky1111

New member
a jeszcze co do netflixa i dolby atmos, normalnie mam podłączone tak: nvidia shield>amplituner marantza>tcl, ale że mój amplituner nie przepuszcza HDR10+ podączyłem testowo nvidie bezpośrednio do tv tcl 65x10 i kiedy odpaliłem na tym netflixa telewizor pokazał mi na ekranie ze załączył się dolby atmos i na dołączonego do tego tc soundbara poszedł sygnał atmos, wychodzi na to ze wewnętrzny player tcl w tv ma blokadę na atmosa

mam podobną sytuację, zainstalowałem KODI + NETFLIX z wtyczki, uzyskałem dostęp do ścieżki atmos w netflixie, problem polega na tym że ścieżkę odtwarzam w atmosie ale telewizor TCL nie pokazuje ikony atmos podczas odtwarzania
 

sky1111

New member
mam podobną sytuację, zainstalowałem KODI + NETFLIX z wtyczki, uzyskałem dostęp do ścieżki atmos w netflixie, problem polega na tym że ścieżkę odtwarzam w atmosie ale telewizor TCL nie pokazuje ikony atmos podczas odtwarzania

tylko dlaczego mogę odtwarzać filmy w atmosie z pendrive
 

sagi79

New member
Jedynie tcl blokuje jakoś dolby atmos z Netflix-a, bo u innych producentów na tym samym androidzie Netflix ma atmosa
 
Do góry