Tcl 65c81 Geforce Now

Matanu

New member
Co poprawia update w telewizorze ?? Wypytuje gdyż szykuje sie z zamiarem kupienia tego modelu TCL ,a różne są opinie o nim ..
 
Ostatnia edycja:

Matanu

New member
Promocja jest a telewizora nigdzie nie kupi się puki co , coś tu nie za bardzo pasuje i teraz te wszystkie te opinie sprzeczne o nowym sofcie ?
 

Matanu

New member
Co tu rozumieć, w żadnym sklepie wersja 65c815 nie jest dostępna to jedno a drugie to słabe opinie .A ja ciekawy jestem jak wygląda sytuacja po wygraniu nowego softu .
 

firefl

Active member
Bez reklam
Co do softu - to w zasadzie nic nie zmienia... Choć niektórzy twierdzą, że działa im szybciej... Inni nie zauważają różnic, ktoś skarżył się na kolory po aktualizacji. I to miałem na myśli pisząc o sprzecznych opiniach.

Dostępność - pytaj Kiki jeśli jesteś zainteresowany, czasem ma ciekawe oferty.
 

Lechu1956

New member
W telewizorze konkurencji przy ostatniej aktualizacji jest tylko jedna poprawka:wprowadzono najnowsze aktualizacje zabezpieczeń systemu android.
Przy poprzedniej też tylko jedna: poprawiono ogólną stabilność i działanie systemu obsługi. Jako użytkownik tego telewizora do dziś nie wiem co wprowadziły te poprawki. Żadnych zmian nie zauważyłem. I pewnie przy TCL jest podobnie. Aktualizacji będzie kilkanaście, a 2-3 może wprowadzą jakieś konkretna zmiany.
 

mac-ony

Well-known member
Bez reklam
Lecę na oregionalnym sofcie i wszystko elegancko chodzi .
Jakbym miał kupować jeszcze raz nowy TV , to znowu byłby to TCL 65 C 815 ☺
 
Do góry